Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Jaká byla letošní Litovelská jízda?

22. červen 2023  České nápoje   komentáře (0)  434 x

V sobotu 17. června se uskutečnila Litovelská cyklo jízda, hudební festival a nově také Litovelská pádlo jízda. Již 14. ročník této tradiční akce přivítal na startu několik stovek účastníků, kteří si užili cyklistické i vodácké závody. V cíli v areálu pivovaru Litovel čekal účastníky pohodový hudební festival, bohatý doprovodný program a čepované pivo. Největšími favority na čepu byl vítěz letošního Pivexu hořký ležák Josef 11,5 % a Višňový dvanáctistupňový ležák z edice Sládkův Tip.

Jaká byla letošní Litovelská jízda?Jaká byla letošní Litovelská jízda?

Jsme moc rádi, že se nám letos povedlo rozšířit Litovelskou jízdu o další disciplínu a účastnící si tak mohli sjet na loďkách Moravu v její nejkrásnější části CHKO Litovelského Pomoraví. Atmosféra letošního ročníku byla opět skvělá a počasí bylo přímo ukázkové,“ říká Adéla Hudáková, brand manažerka pivovaru Litovel a s úsměvem dodává: “Za sebe musím říct, že obdivuhodné byly nejen sportovní výkony, ale hlavně nadšení a radost z pohybu. A když si vzpomenu na atmosféru hudebního festivalu, kterou se podařilo v areálu pivovaru Litovel vytvořit více než třem tisícovkám návštěvníků, mám ještě teď husí kůži. Bylo to neopakovatelné a máme radost, že naše výborné pivo pomohlo hasit žízeň účastníků jak po sportovních výkonech, tak i při hudebním zápalu.“

Litovelská jízda už patří několik let mezi vyhledávané akce regionu. Kombinace sportu a zábavy láká aktivní lidi všech věkových skupin, kteří chtějí nejen vítězit, ale především se dobře pobavit. Litovelská cyklojízda je určená pro jednotlivce i rodinné týmy, může být dlouhá 18–30 kilometrů a elektrokola jsou zakázaná. Litovelská pádlo jízda je dvojboj. Na řece vodáci stráví 4,5 km v lodi nebo na paddleboardu a indiánským během či pohodovou procházkou dorazí za 4,5 km do areálu pivovaru Litovel. A třešničkou na dortu je každoroční hudební festival v areálu pivovaru Litovel, kde byl vstup zdarma. Letos hrál všem návštěvníků Thom Artway, Penzistor, Krápník a kapela Walda Gang.

Litovelskou jízdu pořádá již 14 let litovelský pivovar a Kick The Waves s.r.o.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist