Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Jaké byly Pivovarské slavnosti Holby

9. září 2021  České nápoje   komentáře (0)  802 x

Po roční pauze se do areálu hanušovického pivovaru Holba opět vrátily davy návštěvníků, kteří tam dorazili užít si ryzí pivo z hor. Kromě půllitrů se svěžím zlatavým obsahem čekal na všechny bohatý program plný soutěží a koncertů. Pódium ale nepatřilo jen kapelám, ale také sládkovi Luďkovi Reichlovi, který byl oceněn za své pětadvacetileté sládkovské umění.

Jaké byly Pivovarské slavnosti HolbyJaké byly Pivovarské slavnosti Holby

Pivovarské slavnosti se vždycky těšily velké oblibě. O tom svědčí i téměř vyprodaný areál pivovaru Holba s jedinečnou scenérií nádherných Jeseníků, kde tuto sobotu 4. září proběhly oslavy českého nejoblíbenějšího nápoje.

„Letos k nám na slavnosti dorazilo zhruba 4 200 milovníků piva. Celkem jsme vytočili 101 hektolitrů, což je cca 20 000 půllitrů. Při slavnostním zahájení jsme naráželi dřevěný soudek s našim podzimním speciálem, Václavovým ležákem, a také přáli našemu věrnému sládkovi Luďkovi Reichlovi k jeho pětadvacetiletému sládkovskému výročí. Je nejdéle působícím sládkem v historii našeho pivovaru. Jsme hrdí na to, že léta vaří tak skvělé pivo. Svědčí o tom řada tuzemských i mezinárodních ocenění, která naše piva získávají,“ vysvětluje Ing. Ondřej Hnila, manažer marketingu Holby.

Návštěvníci slavností měli v ceně vstupenky neomezenou konzumaci veškerého sortimentu Holby, ryzího piva z hor. Nechyběly ani různé pivní soutěže pro dospělé i děti, které měly především pobavit. A aby se lépe popíjelo, zahrály na akci např. kapely Slza, UDG nebo Dalibor Janda. Celý slavnostní den uzavřel ohňostroj.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist