Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Krkonošské pivní slavnosti ve Vrchlabí už tuto sobotu

7. srpen 2018  České nápoje   komentáře (0)  1387 x

Již tuto sobotu vypukne na vrchlabském náměstí a na přilehlých prostranstvích 21. ročník Krkonošských pivních slavností. Nejstarší pivařská akce v Krkonoších i v letošním roce nabídne své tradiční jistoty: bohatou nabídku piv nejen z regionálních pivovarů, kulinářské speciality a především bohatý kulturní program. Jeho ozdobou bude koncert populárního zpěváka Janka Ledeckého. Návštěvníky z okolí Vrchlabí k domovům rozvezou speciální noční autobusy.

Krkonošské pivní slavnosti ve Vrchlabí už tuto sobotuKrkonošské pivní slavnosti ve Vrchlabí už tuto sobotu

„Letošním ročníkem začínáme již třetí dekádu Krkonošských pivních slavností. Za uplynulých dvacet let se z akce podařilo vybudovat fenomén, který láká a přitahuje nejen horaly, ale i návštěvníky ze vzdálených měst a obcí. K přípravě každého ročníku proto přistupujeme s velkou pokorou, protože samotným konáním tohoto pivního svátku šíříme jméno našeho města i po širokém okolí a je nám potěšením, když se nám hosté vracejí a příště s sebou přivedou i své přátele,“ říká hlavní organizátor akce Petr Ticháček.

Program letošního ročníku, který se koná za finanční podpory města Vrchlabí, začne úderem jedenácté hodiny, kdy se na pódiu představí kapela EKG Blues. V následujících 15 hodinách se pak o hudební produkci postarají hudební tělesa jako například Atmo Music, Tokhi Groove Army, Top Dream Company nebo Tři ségry revival banda. Vrcholem programu však bude vystoupení populárního zpěváka Janka Ledeckého. „Ve Vrchlabí jsme samozřejmě hráli, ale na pivních slavnostech ještě ne. Trénujte! My budeme ve vrcholné formě,“ vzkazuje slavný zpěvák. Tečku hudební produkci obstará kapela Alibi rock, která v repertoáru míchá rockové pecky 60. až 90. let.

Kromě kulinářských specialit a dobrého piva se návštěvníci mohou těšit i na pivní školu výčepního mistra Jardy Učíka, který zájemce zavede do tajů pivní kultury, naučí je správně čepovat pivo a návštěvníkům předá spoustu dalších pivních zajímavostí. Krkonošské pivní slavnosti jsou koncipovány jako akce pro celou rodinu. Pro nejmenší návštěvníky bude v parku připraven dětský koutek plný atrakcí, odpoledne pak Dětské zpívánky a divadélko.

I v letošním roce se hosté z okolních měst mohou těšit na speciální noční autobusy, které je za symbolickou padesátikorunu rozvezou během pozdního večera do Hostinného, Jilemnice či Špindlerova Mlýna.

Krkonošské pivní slavnosti začínají již tuto sobotu v jedenáct hodin dopoledne. Vstupné v předprodejích do středy činí 120 korun, na místě jsou pak vstupenky k mání za 160 korun. Děti do 130 centimetrů v doprovodu rodičů mají vstup zdarma.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist