Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Může se umění snoubit s pivem?

18. červen 2020  České nápoje   komentáře (0)  1070 x

Střešní terasa DSC Gallery poprvé od pandemického začátku roku ožila novou instalací zvanou Sculpture terrace a umělecký zážitek propojila s designovým pivem Aurosa. Návštěvníci si tak mohli vychutnat výstavu sochařského umění přímo v srdci historického centra společně s netradičním přípitkem v podobě šampaňského mezi pivy.

Může se umění snoubit s pivem?Může se umění snoubit s pivem?

Společenský život byl v posledních měsících víceméně pověšen na hřebík. O to víc nás těší, že se naše hlavní město opět probouzí a obohacuje pražany i návštěvníky o neotřelé kulturní zážitky. Instalace mladých nadějných autorů, kteří patří do vysoce koncipovaného portfolia galerijních autorů, nadchla umělecké nadšence, ale i milovníky piva – hlavním partnerem projektu se totiž stalo české pivo Aurosa.

A bylo to právě umění, které stálo v pozadí zrodu designového piva, jak ostatně potvrzuje i jeho zakladatelka Martina Rozenberg Smira: „Chtěli jsme českému pivu dodat důstojnost a pozvednout ho na novou úroveň – udělat z něj drink hodný koktejlových večírků a uměleckých vernisáží, zkrátka vytvořit to nejlepší a nejelegantnější mezi českými pivy, a to jak chutí, tak i prezentací.“ Spolupráce s privátní galerií DSC Gallery tak byla další v řadě událostí, kterými Aurosa podporuje lokální umělce a uměleckou scénu zároveň. Prezentovala se na pražském fashion weeku, spolupracovala například s návrhářkou Beátou Rajskou, či malířem Janem Gemrotem a spojila se také s luxusní značkou MCM.

O Aurose

Životní styl, módní doplněk i vyjádření osobnosti – Aurosa je koncept snoubící umění a přirozenou eleganci s nepoznaným chuťovým prožitkem. Toto unikátní pivo vzniklo spojením pradávné české pivovarské tradice, láskyplné péče a moderního přístupu. Aurosa se rodí za použití tradičních postupů v rodinném pivovaru na zámečku Rychvald, kde jej nejprve náležitě hýčkáme a pak vléváme do originálních láhví s puncem nadčasového designu. Tato jedinečná kombinace přináší nebývalý zážitek, který promění každou situaci, oslavu či setkání v mimořádné. V současné době je na trhu 11° polotmavý ležák Aurosa #beerforher a 10° světlý ležák Aurosa Gold.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist