Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Může se umění snoubit s pivem?

18. červen 2020  České nápoje   komentáře (0)  1407 x

Střešní terasa DSC Gallery poprvé od pandemického začátku roku ožila novou instalací zvanou Sculpture terrace a umělecký zážitek propojila s designovým pivem Aurosa. Návštěvníci si tak mohli vychutnat výstavu sochařského umění přímo v srdci historického centra společně s netradičním přípitkem v podobě šampaňského mezi pivy.

Může se umění snoubit s pivem?Může se umění snoubit s pivem?

Společenský život byl v posledních měsících víceméně pověšen na hřebík. O to víc nás těší, že se naše hlavní město opět probouzí a obohacuje pražany i návštěvníky o neotřelé kulturní zážitky. Instalace mladých nadějných autorů, kteří patří do vysoce koncipovaného portfolia galerijních autorů, nadchla umělecké nadšence, ale i milovníky piva – hlavním partnerem projektu se totiž stalo české pivo Aurosa.

A bylo to právě umění, které stálo v pozadí zrodu designového piva, jak ostatně potvrzuje i jeho zakladatelka Martina Rozenberg Smira: „Chtěli jsme českému pivu dodat důstojnost a pozvednout ho na novou úroveň – udělat z něj drink hodný koktejlových večírků a uměleckých vernisáží, zkrátka vytvořit to nejlepší a nejelegantnější mezi českými pivy, a to jak chutí, tak i prezentací.“ Spolupráce s privátní galerií DSC Gallery tak byla další v řadě událostí, kterými Aurosa podporuje lokální umělce a uměleckou scénu zároveň. Prezentovala se na pražském fashion weeku, spolupracovala například s návrhářkou Beátou Rajskou, či malířem Janem Gemrotem a spojila se také s luxusní značkou MCM.

O Aurose

Životní styl, módní doplněk i vyjádření osobnosti – Aurosa je koncept snoubící umění a přirozenou eleganci s nepoznaným chuťovým prožitkem. Toto unikátní pivo vzniklo spojením pradávné české pivovarské tradice, láskyplné péče a moderního přístupu. Aurosa se rodí za použití tradičních postupů v rodinném pivovaru na zámečku Rychvald, kde jej nejprve náležitě hýčkáme a pak vléváme do originálních láhví s puncem nadčasového designu. Tato jedinečná kombinace přináší nebývalý zážitek, který promění každou situaci, oslavu či setkání v mimořádné. V současné době je na trhu 11° polotmavý ležák Aurosa #beerforher a 10° světlý ležák Aurosa Gold.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist