Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Na dvě rozhledny v Humpolci a okolí

17. květen 2024  České nápoje   komentáře (0)  348 x

Dvě stovky běžců i chodců se vydaly na trasu benefiční akce Na dvě rozhledny, která se uskutečnila v sobotu v Humpolci. Na pětikilometrové trase účastníci skutečně vystoupali na ochozy dvou rozhleden ¬– v areálu Rodinného pivovaru Bernard a na věž hradu Orlík. Výtěžek ze startovného jde v prospěch Nadačního fondu pomoci Bernard. Ten v Humpolci a blízkém okolí pomáhá lidem v těžkých životních situacích, nově také bude podporovat mladé talenty, například sportovce nebo hudebníky.

Na dvě rozhledny v Humpolci a okolíNa dvě rozhledny v Humpolci a okolí

Děkujeme všem účastníkům, že se zapojili a přispěli startovným, které využijeme pro naši další činnost. A děkujeme také za krásnou atmosféru, která tu v průběhu celé akce panovala. Bylo to velmi příjemné setkání,“ ohlédnul se za druhým ročníkem akce ředitel fondu František Ćmok.

Nadační fond založili spolumajitelé pivovaru Stanislav Bernard a Josef Vávra v roce 2022, od té doby lidem v Humpolci a okolí poskytl pomoc v hodnotě asi jednoho milionu korun. „Podpořit někoho finančně nebo pro něj něco zaplatit není jediná forma pomoci, kterou poskytujeme. Nabízíme také poradenství, někdy nejvíce pomůže správné nasměrování dál k patřičným organizacím či lidem, někdy pomáháme třeba i s administrativou atd.,“ popisuje ve zkratce činnost fondu František Ćmok.

Start a cíl akce byl v humpoleckém házenkářském areálu v ulici Jindráčkové. Připraveny byly dvě kategorie – závodníci a výletníci. Pro nejrychlejšího závodníka Jana Žáčka bylo mimo jiné připraveno pivo Bernard na rok zdarma, nejrychlejší ženou byla Kateřina Rafajová. Zkrátka ale nepřišel nikdo, odměny a ceny byly připraveny pro všechny. Účastníci si mimo jiné vyběhali slevu 200 korun na dvoudenní vstupenku na blížící se festival Bernard Fest, který se uskuteční 21. a 22. června.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist