Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Nová, lepší nealko Stella Artois

23. červen 2023  České nápoje   komentáře (0)  603 x

S vylepšenou nealkoholickou recepturou vstupuje na trh i značka prémiového ležáku Stella Artois oceněná titulem „Nejlepší mezinárodní ležák“ soutěže World Beer Awards roku 2019. Reaguje tak na stále rostoucí poptávku po nealkoholických pivech a za použití speciální technologie tak mohla přijít s vylepšenou Stella Artois s obsahem alkoholu 0,0 % obj. Zlatý nápoj v elegantních třetinkových lahvích obsahuje 18 kcal na 100 ml a je tak navíc nízkokalorický.

Nová, lepší nealko Stella ArtoisNová, lepší nealko Stella Artois

Nová nealkoholická Stella Artois 0,0 % obj. alk. se hodí pro všechny, kteří si nechtějí odepřít svůj oblíbený nápoj a jeho příjemně hořkou a chmelovou chuť. Launch nového produktu doprovází
i marketingová kampaň, se kterou se lidé budou moci setkat především v digitálu, na sociálních sítích a ve sponzoringových televizních spotech. „V rámci kampaně bude značka Stella Artois oslovovat zákazníky i v multikinech Cinestar a bude součástí kurzů vaření v kuchařské škole Chefparade,“ říká brand manažerka značky Theodora Bednářová. Párování piva Stella Artois s jídlem a sdílení hezkých okamžiků s blízkými je již několik let nedílnou součástí identity značky. Důležitost zastavení se a vychutnání si společných okamžiků s nejbližšími je totiž to, co nás dělá nejvíc šťastnými. Celá kampaň navazuje na úspěch kreslených vizuálů s názvem You are never too far from the Life Artois s novým, již hraným, spotem Bon Appétit, který byl natáčen také i v Praze.

Lety prověřená a jiskřivá kvalita

Historie slavného belgického ležáku se datuje až do roku 1366, kdy ve vlámském městě Leuven vzkvétalo pivovarnictví i obchod a tamní pivovar „Den Hoorn“ byl významným podnikem pro všechna města. V 18. století byl pivovar prodán Sebastianu Artoisovi, jehož jméno je dodnes
s městem Leuven úzce spojeno. Pojmenování Stella získal tento ležák typický svou nádhernou květinovou chutí, vyváženou sladovou sladkostí a svěží chmelovou hořkostí vlastně čirou náhodou. Pivo, které bylo v roce 1926 uvařeno na počest Vánoc bylo obzvláště jiskřivé, a proto bylo pojmenováno Stella – latinským výrazem pro hvězdu.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

3 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist