Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Pivovar Čestmír ovládne Františkovy lázně v Řevnicích

28. květen 2020  České nápoje   komentáře (0)  1691 x

Pořadatelé Pivního festivalu Řevnice se rozhodli alespoň částečně vynahradit návštěvníkům festivalu zrušení letošního ročníku, plánovaného na tuto sobotu. V sobotu 13. června od 16:00 hodin se tak v rámci tap takeoveru na pěti pípách občerstvovny Františkovy lázně v Řevnicích představí jeden z ohlášených účastníků festivalu – pivovar Čestmír z Brandýsa nad Labem.

Pivovar Čestmír ovládne Františkovy lázně v ŘevnicíchPivovar Čestmír ovládne Františkovy lázně v Řevnicích

Vzhledem k tomu, že koronavirus sebral pivovarům i hospodám část zisků a některé uvrhl do existenčních problémů, zdá se tap takeover být dobrou příležitostí, jak pomoci oběma směry. Františkovy lázně přežily krizi díky prodeji z okénka, zatímco Čestmír se zúčastnil celorepublikové akce Zachraň pivo. Oba podniky ale vyvázly se šrámy, které je potřeba zahojit. Takeover tak v kontextu pandemie získává jaksi charitativní rozměr.

Pokud chcete ochutnat skvělé pivo z malého pivovaru a zároveň pomoci dobré věci, doražte druhou červnovou sobotu do Františkových lázní. Výhodou podniku je jeho poloha přímo na řevnickém nádraží, na pražský „Hlavák“ odsud dojedete ani ne za půl hodiny. Chybět nebude občerstvení od vyhlášených místních řezníků a samozřejmě budete mít možnost pohovořit si o pivu s otci zakladateli původně létajícího pivovaru Čestmír, který v Brandýse zakotvil zkraje loňského roku. Podle internetových stránek pivovaru (www.pivovarcestmir.cz) čítá Čestmírovo portfolio úctyhodných 19 druhů piva, od ležáků po dvacetistupňového Baltic portera. Přesná sestava pro řevnický takeover bude určena na přelomu května a června.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

2 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist