Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Pivovar Litovel pomáhá hospodským

13. květen 2020  České nápoje   komentáře (0)  722 x

Hospody a restaurace se v těchto dnech pomalu připravují na znovuotevření, včera se otevřely zahrádky a vnitřní prostory by je měly následovat za dva týdny. Pivovar Litovel jim při obnově provozu intenzivně pomáhá. Daruje dezinfekční prostředky, bezplatně zapůjčuje vybavení na zahrádky a zdarma sanituje výčepní zařízení.

Pivovar Litovel pomáhá hospodskýmPivovar Litovel pomáhá hospodským

Restaurací, hospod a pivnic se současná situace dotkla ve velkém. Dobře to vědí i pivovarníci v Litovli. Dlouhodobě se nám daří udržovat prodeje sudového piva okolo 60 procent z celkového výstavu a jsme tak, podobně jako řada dalších pivovarů, v nelehké situaci. Hospodští jsou naši klíčoví partneři. Proto jim teď podáváme pomocnou ruku. V této složité době se je při přípravách na otevření letních zahrádek i celkového opětovného rozjezdu snažíme co nejvíce podporovat. Například naše servisní týmy provádějí zdarma sanitaci výčepních zařízení, bezplatně zapůjčujeme vybavení pro zahrádky a zároveň od nás dostávají všechny provozovny dezinfekci, aby ji po otevření měly volně k dispozici pro své hosty, říká Lumír Hyneček, ředitel Pivovaru Litovel.

Uzavření hospod pro litovelský pivovar mimo jiné znamenalo i to, že by letos štamgasti nemohli vychutnat limitované jarní speciály, které jsou standardně k dostání pouze na čepu. „Nechtěli jsme však štamgasty o tento pivní zážitek připravit, proto jsme várky speciálů, jako třeba zelený Litovel Patrik nebo světlý Májový ležák, ručně stočili do pětilitrových soudků. Tyto limitované edice piva se setkaly s mimořádně pozitivním ohlasem. Zároveň jsme však rádi, že si lidé budou moci konečně vychutnat i pivo od svých oblíbených výčepních a hospodských, protože právě ti spoluvytváří výborné pivo,“ doplňuje Lumír Hyneček.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist