Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Proud Pepper Your Lager

10. červenec 2023  České nápoje   komentáře (0)  454 x

Pepper Your Saison, Pepper Your Gose… a do třetice Pepper Your Lager! Plzeňský experimentální pivovar Proud pokračuje v úspěšné spolupráci s českou značkou .pepper..field novou sezónní limitkou.

Proud Pepper Your LagerProud Pepper Your Lager

Pepper Your Lager je klasický český ležák okořeněný ve vůni i v chuti bílým Kampotským pepřem, který pivu dodává jemné, ale výrazné pepřové aroma po dřevu, muškátovém květu i citrusovém ovoci. V chuti se pak projevuje lehkým štípnutím na jazyku a suchým kořenitým dozníváním,“ charakterizuje novinku sládková pivovaru Proud Lenka Straková.

Spojení piva z Proudu a proslulého pepře, který do České republiky dováží společnost .pepper..field, skvěle funguje. K partnerství obou značek přitom došlo vlastně náhodou. Díky vánočnímu dárku, skleněné zkumavce s Kampotským pepřem od .pepper..fieldu, který dostal ředitel pivovaru Proud Michal Škoda. „Zrovna v té době jsme v pivovaru vymýšleli novinku v podobě piva belgického typu, a tak mě napadlo přidat do receptury právě Kampotský pepř. Napsal jsem do .pepper..fieldu na Instagramu a z toho se vyklubala první schůzka. Na té jsme společně očichali a ochutnali všechny varianty pepřů, které nabízejí, a měli jsme jasno,“ zavzpomínal Michal Škoda. Každý ze tří společných speciálů reprezentuje  nejen jiný pivní styl, ale také spojení s různými druhy Kampotského pepře – po červeném a zeleném lyofilizovaném nyní dostává prostor bílý pepř.

Propojení Kampotského pepře a alkoholu je stejně skvělé, jako párování pepře s jídlem. Kampotský pepř krásně rozvíjí chutě v našich .pepper..beer. První a druhá edice byla tak oblíbená, že jsme se cítili jako malý pivovar! Naše nové pivo je krásně čisté a pepřové jen lehce, ideální na letní grilovačky,“ shodují se v .pepper..fieldu. 100% organický, sluncem sušený, s láskou sbíraný Kampotský pepř nejvyšší kvality tým .pepper..field vykupuje přímo od kambodžských farmářů, bez prostředníků a za férové ceny. Pak jej kuličku po kuličce znovu kontrolují a balí výhradně do českých obalů. .pepper..field je členem Asociace společenské odpovědnosti, část ze zisku vrací zpátky do Kambodže. Více na  www.pepperfield.cz a www.kampotskypepr.cz

Pepper Your Lager, stejně jako další piva z Proudu, je možné zakoupit v e-shopu Proudu, ve vybraných pivotékách či ochutnávkových pivnicích. A to v 500ml plechovkách.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist