Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Radegast Mistrem Výčepní 2019 se stala Denisa Kubíčková

9. duben 2019  České nápoje   komentáře (0)  1467 x

Vítězkou 5. ročníku prestižní soutěže Radegast Mistr Výčepní 2019 se stala Denisa Kubíčková z brněnské restaurace Tusto Titanium. Druhé místo putuje do Nového Jičína Petru Jeřábkovi z restaurace Boss a na třetím místě skončil Martin Kružík opět z restaurace Tusto Titanium. Soutěž, která oceňuje nejlepší výčepní správně hořkého piva Radegast, se uskutečníla ve Starých Koupelnách - BrickHouse v Dolních Vítkovicích. Vítězka soutěže ukáže své výčepní umění třeba na akcích Colours of Ostrava nebo Radegast den.

Radegast Mistrem Výčepní 2019 se stala Denisa KubíčkováRadegast Mistrem Výčepní 2019 se stala Denisa Kubíčková

Soutěžící ukazovali během finálového klání dovednost v čepování správně hořkého piva Radegast v praktické zkoušce. Ve znalostním testu prokazovali, že rozumějí celému procesu vaření piva, péči o něj i jeho historii.

Vítězka letošního ročníku soutěže Radegast Mistr Výčepní 2019 Denisa Kubíčková ke svému úspěšnému vystoupení uvedla: „Každý den se snažím, abych našim hostům načepovala pivo tak, jak to má být. Je proto super, že jsem to mohla ukázat i v této soutěži. Mám obrovskou radost, že jsem to dotáhla až na první místo, protože v takové konkurenci skvělých výčepních je to parádní úspěch.“

Do finále 5. ročníku soutěže postoupilo 20 soutěžících, kteří uspěli v lednových regionálních kolech. Finálovou sestavu tvořili výčepní z celé České republiky. Nejlepší výčepní se představí široké veřejnosti na několika akcích. Načepují hořké pivo Radegast například na hudebním festivalu Colours of Ostrava 17. 7. – 20. 7. 2019 nebo na Radegast dni ve Frýdku-Místku 31. srpna 2019.

Soutěž o nejlepšího výčepního je součástí dlouhodobého programu péče o kvalitu piva Radegast. „V nošovickém pivovaru věnujeme správnému čepování piva velkou pozornost, a to nejen v rámci soutěže Radegast Mistr Výčepní. Naši sládci pomáhají výčepním ve zlepšování péče o naše pivo a jeho čepování v průběhu celého roku,“ říká Ivo Kaňák, manažer pivovaru Radegast.

Na soutěž Radegast Mistr Výčepní 2019 do Dolních Vítkovic dorazil také velký zástup fanoušků, kteří si kromě podpory soutěžích užili hudební vystoupení kapel Ajdontker nebo Mňága a Žďorp.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist