Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Rekordní výtoč na Colours of Ostrava

22. červenec 2019  České nápoje   komentáře (0)  1534 x

Právě skončený festival Colours of Ostrava přinesl kvalitní vystoupení na hudebních podiích i ve výčepních stanech Radegastu. Během čtyřdenního hudebního svátku se vyčepovalo 480 tisíc piv. Správné čepování piva a potřebnou teplotu piva hlídali sládci a mistři výčepní z pivovaru Radegast. Během celé akce provedli 479 kontrol na všech výčepních místech. Školu čepování si letos užilo 2 400 návštěvníků.

Rekordní výtoč na Colours of OstravaRekordní výtoč na Colours of Ostrava

Na letošních Coloursech návštěvníci vypili 480 tisíc piv. Největší zájem byl o výčepní pivo Radegast Ráznou 10 a také o ležák Radegast Hořkou 12. Perfektní pivní servis a správně načepované pivo kontroloval v průběhu akce tým sládků a mistrů výčepních. Za čtyři dny provedli 479 kontrol na všech výčepních místech s 320 výčepními kohouty.

„Zájem o naše pivo byl obrovský, ale nejvíce mě těší, že jsme dokázali udržet kvalitu čepovaného piva po celou dobu akce. Velkou zásluhu na tom má celý tým Radegastu, který průběžně kvalitu kontroloval, a také tým 340 výčepních, kteří byli na akci perfektně připraveni,“ uvádí Marek Grabovský, manažer značky Radegast a dodává: „Velká spokojenost z řad návštěvníků byla také s našimi rychlovýčepy. Potvrdilo se nám, že na takových velkých akcích s desítkami tisíc návštěvníků můžou být přínosem a pomůžou zlepšit pivní servis.“

Nadšení panovalo i v 55tunové hospodě Radegast PUB s kapacitou 1 000 lidí, kde probíhala po celou dobu konání festivalu Škola čepování. Do „pivní školy“ zavítalo celkem 2 400 návštěvníků. V hospodě se rovněž čepovalo správně hořké pivo Radegast do skla. Velký zájem byl také o adrenalinovou atrakci Radegast, kde lidé překonávali hořké překážky.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist