Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Restaurace Beer Warehouse v Liberci vaří vlastní pivo

26. červen 2018  České nápoje   komentáře (0)  2666 x

Patříte mezi milovníky piva? Je pro vás těžké odolat sklence tohoto lahodného moku? Tak určitě navštivte hudební klub či restauraci Beer Warehouse v Liberci, kde servírují vlastní pivo, vyráběné ve svém pivovaru. Na výběr máte i z různých druhů piva a kromě toho tradičního se můžete těšit i na některé exotické chutě. Protože my Češi jsme národem pivařů a pivo je považováno za náš národní nápoj, tak na takové pivovary narazíte celkem často. Ten liberecký však představuje unikátní koncept a jeho pivo nikde jinde než ve vlastním podniku nemáte šanci ochutnat.

Restaurace Beer Warehouse v Liberci vaří vlastní pivoRestaurace Beer Warehouse v Liberci vaří vlastní pivo

Nově otevřený pivovar Beer Warehouse Liberec

Pivovar Beer Warehouse Liberec byl otevřen teprve nedávno – na začátku měsíce dubna. Od té chvíle však sklízí jen velký úspěch. Nejedná se o malý pivovar a je tedy schopen zásobovat jak restauraci, tak i hudební bar, kde v případě koncertů jde pivo opravdu na odbyt. Restaurace nabízí příjemné posezení v interiéru i v exteriéru. Teď během letních měsíců na vás totiž čeká posezení venku na terase, kde si můžete vychutnat perfektně připravené jídlo z těch nejlepších surovin právě v kombinaci s lahodným pivem.

Unikátní pivovar Liberec stojí za návštěvu

Pivovar Liberec vás jednoduše nadchne svým unikátním konceptem. Bližší informace o něm na vás čekají na webových stránkách kousekpiva.cz, kde se dočtete o samotném nápadu a jeho historii. Dozvíte se zde také bližší informace o surovinách. Odpovědi na vaše otázky vám samozřejmě zodpoví i milá obsluha přímo na místě, takže nemusíte nic složitě studovat, ale můžete si zde konkrétní pivo nechat i doporučit. Ačkoliv první kousky točí až od měsíce dubna (pivovar tedy funguje pouhé 3 měsíce), získali již řadu spokojených zákazníků, kteří sem rádi zavítají na svou další návštěvu.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

4 hvězdiček / Hodnoceno: 5x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist