Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Slavnosti pivovaru Ferdinand už 5. září

13. srpen 2020  České nápoje   komentáře (0)  1497 x

Letošní začátek září bude patřit pivu! Pivovar Ferdinand zve na slavnosti, které se konají v sobotu 5. září 2020 od 13 hodin na dvoře pivovaru. Co všechno 29. ročník nabídne?

Slavnosti pivovaru Ferdinand už 5. záříSlavnosti pivovaru Ferdinand už 5. září

Těšit se můžete na všechny druhy piva Ferdinand, a to i v nefiltrované podobě. Osvěžení nabídne několik druhů limonády Ferdináda. Sáhnout můžete po tradiční malinovce, pomerančové, mandarinkové nebo stále více oblíbené bezinkové příchuti.

Ke slavnostem a pivu samozřejmě patří i dobré jídlo. Na slavnostech si pochutnáte na grilovaných rybách z rybárny Fish Tyrš z Benešova, masových i veganských burgerech z dílny Salt´n´pepa z pražských Holešovic, srbské pljeskavici, kýtě či kančí klobáse, palačinkách naslano i nasladko nebo točené zmrzlině. V nabídce nebude chybět ani čerstvá káva. V každém rohu pivovarského dvora najdete dostatek možností, jak se posilnit před tancem pod podiem.

Pestrý totiž bude také hudební program. Zábavu rozjede country kapela Farmáři, po které přijde na řadu folk-rocková jistota Bílá nemoc, svižná benešovská úderka Pigstyle, Driák z Lánova či rockabilly jízda v podání party The Rocket Dogz. Následně si vychutnáte pop-rockovou Zeleninu, řízný dívčí kvartet The Agony a k pivu dokonale padnoucí harmonikové punkery Tragedis. O závěr se postará stylově pojmenovaná kapela Lahvátor.

Během odpoledne můžete zajít také na prohlídku pivovaru, prozkoumat unikátní humnovou sladovnu, nasát zajímavosti a v soutěžích otestovat své znalosti o pivu, pivovarnictví – na své si přijdou i děti, pro které bude připraven dětský koutek. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost nahlédnout do míst, kde se vaří skutečné pivo.

Novinky můžete sledovat i na facebookové události slavností. Vstupné na místě je 100 Kč, děti neplatí nic.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist