Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Staropramen nabádá k soudržnosti

7. prosinec 2020  České nápoje   komentáře (0)  416 x

Pro závěrečnou kampaň letošního roku oprášila značka Staropramen nejsilnější historický příběh pivovaru známý jako „zazdění varny“. V recyklovaném spotu vybízí diváky heslem „Staropramen, vždycky drží spolu“ k pospolitosti a překonání dnešní těžké doby.

Staropramen nabádá k soudržnostiStaropramen nabádá k soudržnosti

Zkráceným dvacetivteřinovým spotem, který dostal nový voiceover, Staropramen reaguje na současnou nejistotu doby. Zákazy, omezení, a nakonec úplné zavření hospod jsou pro pivovarnictví těžkou zkouškou. Na Smíchově se však v minulosti museli vypořádat s ještě většími překážkami. Nejsilnější historickou událostí pivovaru Staropramen bylo „zazdění varny“ během nacistické okupace Československa.

„Příběh zazděné varny jsme světu představili v podobě televizního spotu už v roce 2018. Proč ho opakujeme? Ani teď neprocházíme jednoduchými časy, ale věříme, že když jsme je zvládli v minulosti, zvládneme je i tentokrát,“ vysvětluje Senior Brand Manager David Šeberle a dodává: „Spot jsme lehce zkrátili, trochu jsme pozměnili i mluvené slovo, aby lépe vysvětlovalo, proč je pro nás příběh „zazdění varny“ nadčasový a důležitý i v dnešním kontextu.“ Spot Staropramenu tak dodává naději, že společnými silami tuto těžkou dobu zvládneme, tak jako pivovarští uchránili v minulosti varnu před nacisty.

Upravený spot je od začátku listopadu do konce roku 2020 k vidění v televizi na kanálech skupiny Prima. Nechybí ani v digitálu a na sociálních sítích.

Aktuální spot

Spot 2018

Příběh zazděné varny

Válečný průmysl se během okupace snažil získat veškerou dostupnou měď a reálně hrozilo, že Staropramen přijde o svou novou varnu. To by mohlo vést k zániku celého pivovaru. Naštěstí se odvážní smíchovští rozhodli, že to nedopustí, a varnu (respektive její část) dobře ukryli. Okupanti si ničeho nevšimli a varna se tak dočkala konce války. Do plného provozu byla uvedena v roce 1958.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist