Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Tanky opět v kasárnách

22. červen 2016  České nápoje   komentáře (0)  2896 x

Nová restaurace Originál 1869 Hangár ve Valašském Meziříčí vyrostla v prostorech bývalých kasáren, kde nabízí tankové pivo Gambrinus. V hospodě z konceptu stejnojmenné značky najdou hosté po generální rekonstrukci zcela nové, atraktivní prostředí, které je navíc nekuřácké!

LogoLogo

Kde se vzal Hangár? Odpověď netřeba složitě hledat. „Jen se podívejte kolem sebe, prostě hangár,“ reaguje na vskutku prostorný interiér restaurace spolumajitel Emil Nečas. Jenže místo letadel tu nově stojí tanky. Jsou hned čtyři a ukrývají „tajnou zbraň“ v místech, které po dlouhá léta obývalo místní železniční vojsko – pivo Gambrinus.

Cesta od nápadu k současné realitě ale vedla cesta přes kompletní rekonstrukci bývalého posádkového kina. Díky ní je nyní restaurační provoz obklopen sportovním centrem, resp. špičkově vybavenými prostory pro provozování několika sportovních aktivit. Přímo v Hangáru disponují šesti drahami bowlingu, dvěma kurty na squash a jedním dvorcem na badminton. Na stejné adrese je i malá tělocvična a taneční sál. „A komu ještě tohle nestačí, může pokračovat po Žerotínově ulici a narazí na další sportovní areály a hřiště, od fotbalového, přes tenisové kurty a zimní stadion až po zdejší koupaliště,“ připomíná Emil Nečas obzvlášť hrdě, jak se sluší a patří na bývalého ligového fotbalistu. K úplnosti celého výčtu sportovních základů restaurace doplňme ještě sousední cyklostezku podél Rožnovské Bečvy, a člověku je jasné, že i venkovní zahrádka (jak skromné označení pro 180 míst) má o hosty postaráno.

Chtěli jsme vytvořit „něco“ podle našich představ, aby to odpovídalo nejen našemu fandovství pro sport, ale i s ohledem na obyvatele v nejbližším i vzdálenějším okolí města. Koncept Originálu 1869 nejlépe vystihoval naši filozofii,“ připojuje druhý spolumajitel Radim Slačálek.

V Originálu 1869 se dobře nají a napije opravdu každý, od štamgastů, přes řemeslníky a dělníky až po hosty přicházející například na obchodní jednání nebo oběd. V bývalých kasárnách je nyní několik úřadů a firemních sídel, a ani z centra města to není do Hangáru daleko. Skladba hostů je různorodá i podle denní či večerní doby. A tomu je přizpůsobena nejen skladba menu, ale také nápoje.

Na čepu mají tankovou Gambrinus Nepasterizovanou 10, ale také jedenáctku Excelent, ležák Pilsner Urquell a nealkoholický Birell.

Celkem mají k dispozici 215 míst, na zahrádce dalších 180.

Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist