Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Výčep pod komínem se vrací

19. duben 2024  České nápoje   komentáře (0)  435 x

Po zimní přestávce se pro širokou veřejnost znovu otevírají brány pivovaru Staropramen. V rámci letošního prvního Výčepu pod komínem, který se uskuteční ve čtvrtek 25. dubna od 17:00 hodin, budou mít návštěvníci možnost ochutnat nové vylepšené receptury Staropramen Extra Chmel a Staropramen Nealko. K dispozici bude i loňská novinka Staropramen 10. Přijďte zažít atmosféru pivovarského dvora!

Výčep pod komínem se vracíVýčep pod komínem se vrací

Účastníci již tradiční akce Výčep pod komínem se mohou vedle perfektně ošetřeného piva těšit i na drobné občerstvení a hudební doprovod. Brány pivovaru se otevřou v 17:00 a každý návštěvník získá jedno pivo zdarma. V případě příznivého počasí bude možné absolvovat výstup na ochoz, který je součástí cylindrokonických tanků, a který nabízí krásný výhled na Prahu.

Vstup z ulice Svornosti.

Výčep pod komínem již od roku 2017

Pivo chutná nejlépe v dobré společnosti. A samozřejmě také přímo v pivovaru! Proto v roce 2017 ve Staropramenu poprvé uskutečnili akci s příhodným názvem Výčep pod komínem. Otevřeli brány svého pivovaru a pod ikonickým komínem si lidé mohli vychutnat pivo se svými sousedy, známými, přáteli nebo rodinou. Akce měla takový úspěch, že se zachovala dodnes a tradičně se koná několikrát do roka.

O oblibě Výčepů pod komínem svědčí také fakt, že přestály i pauzu způsobenou pandemií koronaviru. Výčepy pod komínem ale nejsou jen o setkávání, dobrém a kvalitně ošetřeném pivu, hudbě a občerstvení. Většina akcí se koná s cílem představit pivní novinky, připomenout nějaké důležité výročí nebo třeba i podpořit dobrou věc.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist