Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Bio MatchaTea Harmony se stal popáté Produktem roku

23. březen 2021  České nápoje   komentáře (0)  1728 x

Produkt Bio MatchaTea Harmony, speciální druh zeleného čaje, se stále těší oblibě spotřebitelů. Již popáté obhájil pozici vítěze v soutěži Heureka.cz ‚Produkt roku‘ v kategorii čajů. Ocenění bylo uděleno na základě vyhodnocení nejpopulárnějších výrobků v jednotlivých kategoriích dle zájmu spotřebitelů. Zohledněn byl počet vyhledávání, oblíbenost a zájem spotřebitelů. Ocenění tedy není výsledkem rozhodnutí komise, ale opravdové spokojenosti a zájmu zákazníků.

Bio MatchaTea Harmony se stal popáté Produktem rokuBio MatchaTea Harmony se stal popáté Produktem roku

„Ocenění ‚Produkt roku 2020‘ si nesmírně vážíme. Je to důležitá zpětná vazba od našich spokojených zákazníků, kteří dokáží ocenit vysokou kvalitu, kterou u našich produktů neustále udržujeme,říká Petr Patočka, jednatel společnosti Kyosun s.r.o., která patří mezi přední dodavatele bio Matcha Tea do Evropy, MatchaTea.cz.

Soutěž Produkt roku si klade za cíl vybírat nejoblíbenější produkty dle preferencí spotřebitelů. Produkty byly za rok 2020 hodnoceny na základě počtu nákupu v internetových obchodech, počtu spotřebitelů, kteří projevili o produkt zájem a s ohledem na celkové hodnocení uživatelů.

MatchaTea je speciální druh zeleného čaje pěstovaný zastiňovací technikou, která zajistí vysoký obsah mnoha důležitých látek. Na rozdíl od běžného zeleného čaje jsou jeho listy drceny na jemný prášek a konečný nápoj tak není jen výluhem, ale obsahuje celé listy rostliny. Na lidské tělo má povzbuzující účinky, zlepšuje paměť, náladu i soustředění. Obsahuje velké množství vitamínů a antioxidantů. Pomáhá snižovat hladinu cholesterolu v krvi a zrychluje metabolismus.

Pořadatelem soutěže je Heureka Shopping s.r.o., která provozuje největší nezávislý srovnávač cen v českém internetovém prostředí Heureka.cz. Na Heureka.cz se nachází více než 29 milionů produktů a desítky tisíc internetových obchodů. Každý měsíc navštíví tento server v průměru 5 milionů unikátních uživatelů. Je zde možné porovnat ceny, vyměňovat si zkušenosti s dalšími uživateli, psát a číst recenze a zjišťovat informace o produktech. Poprvé vyhlašovala Produkty roku společnost Heureka Shopping s.r.o. v roce 2010.

BIO MATCHA TEA HARMONY 60 G

Bio Matcha Tea Harmony obsahuje 30 kusů 2 g sáčků. Díky nim vydrží originální japonský Matcha Tea neustále čerstvý a jednotlivé porce není třeba odměřovat. Velmi šikovné a praktické.

319 Kč, www.matchatea.bio

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist