Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Bubbleology přechází na přírodní barviva

26. září 2016  České nápoje   komentáře (0)  2071 x

Značka Bubbleology reaguje na současnou poptávku a od podzimu přejde u svých nápojů bubble tea pouze na přírodní barviva. Rostoucí zájem zákazníků o složení surovin vedl také k předělání současné podoby webu, který je přehlednější a jsou na něm všechny produktové listy. V podzimní kampani představí značka novou kolekci sedmi fit čajů, na jejichž vývoji pracuje přední česká nutriční terapeutka Kate Boesenberg.

Ilustrační obrázekIlustrační obrázek

Nově žádný z nápojů Bubbleology nebude obsahovat umělá barviva. „Chceme se
zlepšovat, proto část surovin bude zcela bez barviv, u těch dobarvovaných pak
použijeme pouze čistě přírodní barviva,
“ prozradil Jaroslav Švadlenka, Country Manager českého zastoupení značky Bubbleology. Dalším krokem je také doslazování bubble tea čajů Sugavidou, 100% čistým nektarem z palmy Borassus flabellifer, který je bohatý na vitamín B12. „Jako první v Česku uvedeme i jeden super zdravý čaj s nyní velmi populárním tekutým chlorofylem,“ doplnil Švadlenka.

Rostoucí zájem zákazníků o novinky a složení produktů vyústil v úpravu webových
stránek, které se připravovaly od jara tohoto roku. Nový web
http://www.bubbleology.cz/ je přehlednější, intuitivnější a především jsou zde v sekci Garance kvality k dispozici veškeré informace o výživových hodnotách, produktové listy, certifikáty analýzy surovin nebo kontakt na veterinární správu v Německu, kde prochází všechny ingredience čajů Bubbleology přísnou kontrolou.

Nová kolekce zdravých čajů

Novinku sedmi fit čajů připravuje uznávaná nutriční terapeutka, předsedkyně České naturopatické společnosti Kate Boesenberg. „Mým hlavním úkolem při sestavování edice bylo dohlédnout na to, aby byly vybrané nápoje bubble tea tou nejlepší možnou alternativou. Vybrala jsem proto chlorofyl, pro jeho regenerační a detoxikující účinky a Sugavidu, která je zase jediným alkalizujícím sladidlem s tak nízkým glycemickým indexem a obsahem fruktózy, který je v omezeném množství vhodný i pro diabetiky,“ prozradila Kate Boesenberg.

Orientace na maximálně zdravé nápoje bude hlavní téma pro Bubbleology. „Chceme zákazníkům nabídnout co nejzdravější varianty našich čajů. Je ovšem důležité upozornit, že bubble tea je variabilní nápoj, jehož složení či výsledný obsah cukru si vybírá sám zákazník. Může si dát naprosto čistý zelený jasmínový čaj s přidaným chlorofylem, kde nejsou žádná umělá barviva a cukr je nahrazen sugavidou. Když si ovšem namixuje čaj s příchuťovým sirupem a kuličkami, budou v něm obsaženy fruktóza (ovocný cukr), případně cukr a v některých i barviva,“ vysvětlil Jaroslav Švadlenka.

CO OBSAHUJÍ JEDNOTLIVÉ SUROVINY BUBBLE TEA

Čaj – vaří se každé dvě hodiny z čajových lístků a jasmínových květů. Je naprosto čistý, bez dalších přidaných látek

Sirupy – Aktuálně jsou některé s umělými barvivy a některé zcela bez barviv. Během podzimu přechází značka Bubbleology na variantu, kdy zůstane část sirupů bez barviv a část bude obsahovat barviva čistě přírodní

Kuličky – jsou produktem molekulární gastronomie a obsahují sirup obalený v mořské řase. Sirup obsahuje fruktózu, neboli ovocný cukr a umělá barviva, která budou též brzy nahrazena přírodními

Želé je vyrobeno z agaru nebo fermentované kokosové vody jsou v něm obsažena umělá barviva, která budou též brzy nahrazena přírodními

Tapioka – kuličky vyrobené extrakcí škrobu z kořene manioku, jsou barvené
karamelem

CHLOROFYL

Zelené barvivo rostlin, které se v tekuté formě po staletí používá k detoxikaci a
regeneraci. Produkt dále obsahuje bohatý zdroj bílkovin, karotenů, enzymů a
minerálních látek. Tekutý chlorofyl neutralizuje toxiny, má také extrémně silný zásaditý účinek. Při vyšším příjmu bílkovin, cukrovinek, kávy nebo koly se do těla dostávají chloridy a fosfáty, ze kterých vznikají kyseliny. Tekutý chlorofyl pak pomáhá vrátit PH organismu na optimální úroveň.

SUGAVIDA

100% čistý nektar z palmy Borassus flabellifer, který je bohatý na vitamín B12. Jako přírodní sladidlo je doporučováno předními výživovými poradci po celém světě, je také vhodné pro diabetiky.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

3 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist