Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Čaje Teekanne s pomerančem a grepem

29. říjen 2020  České nápoje   komentáře (0)  1036 x

Zářivě oranžový pomeranč dokáže svou chutí rozsvítit i ten nejpošmournější den. A v kombinaci s lahodným čajem TEEKANNE zvládne i zahřát a pořádně povzbudit! Osvěžující tóny pomeranče si můžete vychutnat hned ve třech nových variantách přesně podle vlastní chuti – v zeleném čaji TEEKANNE Green Tea Orange a v černém čaji TEEKANNE Earl Grey Orange. Pozadu nezůstává ani grapefruit, který citrusové osvěžení dodává novému zelenému čaji TEEKANNE Green Tea Grapefruit.

Čaje Teekanne s pomerančem a grepemČaje Teekanne s pomerančem a grepem

Citrusy a čaj šly vždycky skvěle dohromady, což se netýká zdaleka pouze citronu. Důkazem jsou novinky od TEEKANNE s chutí šťavnatého pomeranče. Obzvlášť lahodnou souhru chutí nabízí pomeranč a černý čaj Earl Grey, jehož unikátní složení údajně kdysi vymyslel britský premiér lord Charles Grey. A že se mu tato čajová směs opravdu povedla! Obsahuje totiž voňavý bergamot, má typickou výraznou chuť a pomerančové tóny v ochucené variantě od TEEKANNE s ním tvoří překvapivě harmonické spojení.

Pro vyznavače svěžího zeleného čaje je nachystaný tradiční zelený čaj Sir Winston Tea. O zeleném čaji se dobře ví, že je plný prospěšných antioxidantů, a tím pomáhá tělu vyrovnat se se škodlivými vlivy okolí. Stačí přitom málo a jeho příjemná chuť dostane nový rozměr! Zelený čaj jménem Green Tea Orange se veze na ovocné vlně pomerančů a vy se tak můžete přesvědčit o tom, jak svěže zelený čaj s pomerančem chutná a jaké povzbuzení umí přinést.

Zelenému čaji sluší i grapefruit, jenž se v čajových směsích příliš často nevídá. O to větší zážitek je ochutnat TEEKANNE Green Tea Grapefruit, ve kterém se příjemně mísí jemnost zeleného čaje a typická grapefruitová svěžest.

Objevte i další chutě čajů Teekanne nebo vyzkoušejte čajové recepty. Pro více informací a tipů navštivte www.teekanne.cz.

TEEKANNE Earl Grey Orange je k dostání za cenu 32,90 Kč.

TEEKANNE Green Tea Grapefruit je k dostání za cenu 41,30 Kč.

Sir Winston Tea Green Tea Orange je k dostání za cenu 48,70 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist