Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Čaje Teekanne s pomerančem a grepem

29. říjen 2020  České nápoje   komentáře (0)  1388 x

Zářivě oranžový pomeranč dokáže svou chutí rozsvítit i ten nejpošmournější den. A v kombinaci s lahodným čajem TEEKANNE zvládne i zahřát a pořádně povzbudit! Osvěžující tóny pomeranče si můžete vychutnat hned ve třech nových variantách přesně podle vlastní chuti – v zeleném čaji TEEKANNE Green Tea Orange a v černém čaji TEEKANNE Earl Grey Orange. Pozadu nezůstává ani grapefruit, který citrusové osvěžení dodává novému zelenému čaji TEEKANNE Green Tea Grapefruit.

Čaje Teekanne s pomerančem a grepemČaje Teekanne s pomerančem a grepem

Citrusy a čaj šly vždycky skvěle dohromady, což se netýká zdaleka pouze citronu. Důkazem jsou novinky od TEEKANNE s chutí šťavnatého pomeranče. Obzvlášť lahodnou souhru chutí nabízí pomeranč a černý čaj Earl Grey, jehož unikátní složení údajně kdysi vymyslel britský premiér lord Charles Grey. A že se mu tato čajová směs opravdu povedla! Obsahuje totiž voňavý bergamot, má typickou výraznou chuť a pomerančové tóny v ochucené variantě od TEEKANNE s ním tvoří překvapivě harmonické spojení.

Pro vyznavače svěžího zeleného čaje je nachystaný tradiční zelený čaj Sir Winston Tea. O zeleném čaji se dobře ví, že je plný prospěšných antioxidantů, a tím pomáhá tělu vyrovnat se se škodlivými vlivy okolí. Stačí přitom málo a jeho příjemná chuť dostane nový rozměr! Zelený čaj jménem Green Tea Orange se veze na ovocné vlně pomerančů a vy se tak můžete přesvědčit o tom, jak svěže zelený čaj s pomerančem chutná a jaké povzbuzení umí přinést.

Zelenému čaji sluší i grapefruit, jenž se v čajových směsích příliš často nevídá. O to větší zážitek je ochutnat TEEKANNE Green Tea Grapefruit, ve kterém se příjemně mísí jemnost zeleného čaje a typická grapefruitová svěžest.

Objevte i další chutě čajů Teekanne nebo vyzkoušejte čajové recepty. Pro více informací a tipů navštivte www.teekanne.cz.

TEEKANNE Earl Grey Orange je k dostání za cenu 32,90 Kč.

TEEKANNE Green Tea Grapefruit je k dostání za cenu 41,30 Kč.

Sir Winston Tea Green Tea Orange je k dostání za cenu 48,70 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist