Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Čajem proti nachlazení

20. květen 2022  České nápoje   komentáře (0)  150 x

Umíte si představit léto bez zmrzliny, ledových nápojů nebo klimatizace? Ale časté a rychlé změny teplot, přechody z klimatizovaných prostor ven do horka způsobují teplotní šok, který oslabuje imunitní systém, a člověk je pak náchylnější k nejrůznějším onemocněním, například nachlazení a zánětům sliznic dýchacích cest. A ty můžou skončit letní chřipkou nebo angínou. Jako první pomoc vyzkoušejte některý z funkčních čajů Pickwick, které obsahují směsi bylinek speciálně sestavené na konkrétní potíže. Tyto čaje je ideální pít i preventivně, protože jejich blahodárné ingredience podporují náš imunitní systém a zdravý životní styl. Navíc jsou výborné i jen tak na chuť.

Čajem proti nachlazeníČajem proti nachlazení

Pickwick Nos a krk se zázvorem je vhodný pro období častých nachlazení. Zázvor přispívá ke zdravému imunitnímu systému a společně s fenyklem a tymiánem napomáhají správné funkci dýchacího systému. Tymián navíc posiluje přirozenou obranyschopnost organismu. Balení obsahuje 10 sáčků a stojí 39 Kč.

Pickwick Zklidnění krku s eukalyptem pomůže od prvních příznaků škrábání v krku. Eukalyptus podporuje normální činnost dýchacího systému a stejně tak heřmánek, který zároveň posiluje imunitní systém a podporuje přirozenou obranyschopnost organismu. Med je pro své antiseptické vlastnosti vhodným sladidlem do bylinkových čajů, ale také zklidňuje a čistí krk od hlenů a doporučuje jej dokonce Světová zdravotnická organizace. Základem této směsi je Rooibos, který je obrovskou zásobárnou antioxidantů, čímž posiluje imunitní systém. Balení obsahuje 10 sáčků a stojí 39 Kč.

Pickwick Průdušky s lipovým květem je bylinná směs vhodná při akutních onemocněních horních cest dýchacích doprovázených kašlem. Lipový květ usnadňuje vykašlávání a společně s anýzem napomáhá správné funkci dýchacího systému. Součástí bylinného čaje je také fenykl, který navíc podporuje imunitní systém. Balení obsahuje 10 sáčků a stojí 39 Kč.

Bohatá historie čajů Pickwick se datuje od roku 1753 spolu s firmou Douwe Egberts. V tomto roce Egbert Douwes a jeho žena Akke Thijsses otevřeli svůj koloniál v městečku Joure v Holandsku, čímž položili základy dnešní společnosti Douwe Egberts. Egbert a Akke viděli své poslání v prodeji výrobků, které „zvyšují požitky každodenního života“. Až do první světové války prodávali široký sortiment zboží, hlavními výrobky byla káva, tabák a čaj. Současné jméno získal Pickwick v roce 1937. Ve snaze najít více „anglicky znějící“ jméno pro čaj Douwe Egberts, přišla žena tehdejšího ředitele s nejlepším návrhem. Jejím oblíbeným spisovatelem byl Angličan Charles Dickens, a tak navrhla Pickwick podle díla „Kronika Pickwickova klubu“.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist