Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Čajem proti nachlazení

20. květen 2022  České nápoje   komentáře (0)  509 x

Umíte si představit léto bez zmrzliny, ledových nápojů nebo klimatizace? Ale časté a rychlé změny teplot, přechody z klimatizovaných prostor ven do horka způsobují teplotní šok, který oslabuje imunitní systém, a člověk je pak náchylnější k nejrůznějším onemocněním, například nachlazení a zánětům sliznic dýchacích cest. A ty můžou skončit letní chřipkou nebo angínou. Jako první pomoc vyzkoušejte některý z funkčních čajů Pickwick, které obsahují směsi bylinek speciálně sestavené na konkrétní potíže. Tyto čaje je ideální pít i preventivně, protože jejich blahodárné ingredience podporují náš imunitní systém a zdravý životní styl. Navíc jsou výborné i jen tak na chuť.

Čajem proti nachlazeníČajem proti nachlazení

Pickwick Nos a krk se zázvorem je vhodný pro období častých nachlazení. Zázvor přispívá ke zdravému imunitnímu systému a společně s fenyklem a tymiánem napomáhají správné funkci dýchacího systému. Tymián navíc posiluje přirozenou obranyschopnost organismu. Balení obsahuje 10 sáčků a stojí 39 Kč.

Pickwick Zklidnění krku s eukalyptem pomůže od prvních příznaků škrábání v krku. Eukalyptus podporuje normální činnost dýchacího systému a stejně tak heřmánek, který zároveň posiluje imunitní systém a podporuje přirozenou obranyschopnost organismu. Med je pro své antiseptické vlastnosti vhodným sladidlem do bylinkových čajů, ale také zklidňuje a čistí krk od hlenů a doporučuje jej dokonce Světová zdravotnická organizace. Základem této směsi je Rooibos, který je obrovskou zásobárnou antioxidantů, čímž posiluje imunitní systém. Balení obsahuje 10 sáčků a stojí 39 Kč.

Pickwick Průdušky s lipovým květem je bylinná směs vhodná při akutních onemocněních horních cest dýchacích doprovázených kašlem. Lipový květ usnadňuje vykašlávání a společně s anýzem napomáhá správné funkci dýchacího systému. Součástí bylinného čaje je také fenykl, který navíc podporuje imunitní systém. Balení obsahuje 10 sáčků a stojí 39 Kč.

Bohatá historie čajů Pickwick se datuje od roku 1753 spolu s firmou Douwe Egberts. V tomto roce Egbert Douwes a jeho žena Akke Thijsses otevřeli svůj koloniál v městečku Joure v Holandsku, čímž položili základy dnešní společnosti Douwe Egberts. Egbert a Akke viděli své poslání v prodeji výrobků, které „zvyšují požitky každodenního života“. Až do první světové války prodávali široký sortiment zboží, hlavními výrobky byla káva, tabák a čaj. Současné jméno získal Pickwick v roce 1937. Ve snaze najít více „anglicky znějící“ jméno pro čaj Douwe Egberts, přišla žena tehdejšího ředitele s nejlepším návrhem. Jejím oblíbeným spisovatelem byl Angličan Charles Dickens, a tak navrhla Pickwick podle díla „Kronika Pickwickova klubu“.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

1.5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist