Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Černé čaje Sir Winston

14. březen 2022  České nápoje   komentáře (0)  902 x

Rádi byste ochutnali nápoj, který vás povzbudí, prospěje vašemu zdraví a ještě bude skvěle chutnat? Pak si připravte šálek černého čaje! TEEKANNE, jako hlavní distributor čajů Sir Winston pro Českou republiku, nabízí široký výběr, a to včetně tří chuťově bohatých čajů vycházejících z britské čajové tradice. Ochutnáte radši silný Sir Winston English Breakfast, tradiční Sir Winston Hearth of London nebo bergamotem vonící Sir Winston Earl Grey?

Černé čaje Sir WinstonČerné čaje Sir Winston

Černému čaji se připisuje řada příznivých účinků, od snižování krevního tlaku přes prevenci rakoviny až po eliminaci bakterií v ústech. Faktem je, že obsahuje vysoký podíl kofeinu, který nás povzbudí a udrží čilé déle než kofein z kávy. Díky antioxidantům nám také pomáhá zbavovat se škodlivých volných radikálů.

Černý čaj v plné síle poznáte se směsí Sir Winston English Breakfast. Tato chuťově výrazná varianta je ideální hned po ránu, kdy se potřebujete probrat z rozespalosti a čile skočit do nového dne. Angličané jeho těžkou chuť zjemňují přidáním mléka, skvěle ovšem chutná i klasicky s medem a citronem.

Sir Winston Hearth of London je lehce obohacený o chuť bergamotu a po vzoru dynamického Londýna tak tvoří neotřelé spojení chutí. Skvělý je nejen jako horké povzbuzení po deštivé londýnské procházce, ale i v teple domova, třeba při posezení s přáteli u křehkého čajového pečiva.

Citrusové tóny bergamotu výrazněji pocítíte také v oblíbeném čaji Sir Winston Royal Earl Grey. Ten svým názvem odkazuje na sira Charlese Greye, který obdržel tuto čajovou recepturu během cest po Číně. Stačí si uvařit jeden šálek čaje a po prvním doušku pochopíte, čím si tento svěží a přesto příjemně zemitý čaj získal příznivce po celém světě.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist