Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Česká značka TeaVole

17. červenec 2023  České nápoje   komentáře (0)  395 x

Ne nadarmo je čaj považován za kulturní dědictví. Je nápojem císařů, britské i francouzské šlechty. Léčí, hřeje po těle i na duši, povzbuzuje i tiší. A dávno tomu, kdy se pil „o páté“. Kdy jindy pít ledový čaj než v tuto slunečnou sezónu?! Nápad pít čaj chlazený až ledový pochází z roku 1879. V roce 1904 byl čaj s kostkami ledu představený na světové výstavě v St. Louis a boom byl rázem na světě.

Česká značka TeaVoleČeská značka TeaVole

Na ledu. Čaj jakýkoliv jen chcete

Jiný kraj, jiné pití čaje. Přípravy a styl podávání tohoto nápoje se může lišit země od země. Své o tom ví i česká značka TeaVole. Seznamte se s výrobci za studena louhovaných čajů, které se vyrábí z celých čajových lístků bez umělých barviv či sladidel.

„Naše vylepšená trojitá ?ltrace odstraňuje všechny částice čaje a ovoce, které mohou znehodnotit proces louhování a zničit chuť. Čerstvost je zachována po dobu jednoho roku díky přírodní kyselině citronové jako antioxidantu namísto nezdravých přísad a konzervantů. Pomalé louhování za studena, které trvá dostatečně dlouho, aby se z čaje vytáhly přírodní chutě a vůně, aniž by byla narušena jeho výsledná chuť, je zárukou bohatého a lahodného čajového nápoje,“ říká Florian Heiko Johannes Kappe, jednatel Teavole.

Značku TeaVole nyní najdete v sortimentu foodora MARKET. Objednávat a pít šest osvěžujících příchutí můžete kdykoliv. V horku, v zimě, v práci, při studiu, přes spaním, k snídani i k večeři, samotné i jako koktejl. Zkrátka, kdykoliv jen budete chtít a do 30 minut od objednání.

Na menu:

  • Rooibos

Bylinný čaj z rooibosu neboli „červeného keře“ se vyrábí z čajovce kapského (Aspalathus linearis), jedinečné rostliny, která roste v květinovém království jihoafrické buše zvané fynbos, což znamená jemný keř. Je spojován s řadou zdraví prospěšných účinků, včetně podpory hubnutí, kontroly hladiny cukru v krvi, snížení rizika srdečních onemocnění a přílivu přírodních antioxidantů. Bez kofeinu.

  • Černý čaj

Vyrábí se z čajovníku čínského (Camellia sinensis). Jedná se o plně oxidovaný druh čaje se silnou a výraznou chutí, obvykle s vysokým obsahem kofeinu, který vám dodá energii. Černý čaj obsahuje polyfenoly, které jsou spojovány s antioxidačními vlastnostmi, napomáhají hubnutí a snižují riziko srdečních onemocnění. Obsahuje kofein.

  • Ibiškový čaj

Tento bylinný čaj se vyrábí z korunních a kališních lístků ibišku. Je bohatý na vitamin C. Obsahuje antioxidanty, které jsou spojovány s posilováním imunitního systému, snižováním krevního tlaku a pomáhají při hubnutí. Bez kofeinu.

  • Zelený čaj

Tento čaj neprošel procesem oxidace – po sklizni se čajové lístky vystaví vysoké teplotě na kovové pánvi, aby se zastavila oxidace a zachovaly se katechiny a další živiny. Zelený čaj je bohatý na EGCG, nejrozšířenější katechin v čaji, a je spojován s antioxidačními vlastnostmi, napomáhá hubnutí a snižuje krevní tlak. Jeho kofein a L-theanin poskytují mírnou dávku energie. Obsahuje kofein.

Pijte čaj se stylem. Protože chcete

Období grilování a večírků na terase či terase bylo zahájeno. Tak co si k dobrému jídlu umíchat speciální drink? Z čaje. Netradiční, chutný a osvěžující.

Takže až budete sepisovat nákupní seznam na foodora MARKETU, nezapomeňte si poznamenat také ingredience na váš nový oblíbený koktejl.

Touareg

Protřepat. Nemíchat.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama


ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist