Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Chuť a vůně vzdálených zemí v novém ovocném čaji Kusmi Tea AquaExotica

6. květen 2018  České nápoje   komentáře (0)  1259 x

Proslulá značka Kusmi Tea vítá teplé letní dny novým ovocným čajem AquaExotica. Neodolatelný nápoj v sobě snoubí exotiku, vitalitu, delikátní chuť… hned s prvním douškem se přenesete do vzdálených zemí, daleko od spěchu a shonu. Ovocný čaj AquaExotica je osvěžující a lahodný, ať už jej servírujete klasicky horký nebo jako oblíbený „ice tea“.

Chuť a vůně vzdálených zemí v novém ovocném čaji Kusmi Tea AquaExoticaChuť a vůně vzdálených zemí v novém ovocném čaji Kusmi Tea AquaExotica

Kusmi Tea v návaznosti na úspěch AquaRosa, prvního ovocného čaje v historii značky, který byl představen v roce 2016, pokračuje v neutuchajícím úsilí vytvořit další originální příchutě. AquaExotica spojuje vybrané ingredience, inspirující k objevování nových horizontů: Ibišek udává tón svou květinovou a ovocnou vůní, kterou harmonicky doplňují tóny jablka a exotického manga. A nakonec překvapení! Celou kompozici nakyslou chutí dovrší málo známé tropické dračí ovoce, někdy nazývané pitahaya. Dračí ovoce je plodem kaktusu, jeho slupka s drobnými špičatými hroty připomíná dračí šupiny a jeho svěží dužina je lehce nasládlá. Výtečnou chuť korunuje nádherná růžová barva nápoje.

Nový ovocný čaj AquaExotica si coby svěží bezkofeinový nápoj může dopřávat každý, bez ohledu na věk, kdo zatouží vnést dotek radosti do všedních dnů.

Ovocný čaj Kusmi Tea AquaExotica

125 g balení: 485 Kč

20 mušelínových sáčků: 345 Kč

Sortiment značky Kusmi Tea je dostupný ve značkových buticích Kusmi Tea Paris v OC Nový Smíchov, v OC Chodov - Centrum Chodov nebo v e-shopu na www.kusmitea.cz.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist