Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Exkluzivní čaje Kusmi Tea a Løv Organic hledejte v OC Chodov

7. prosinec 2016  České nápoje   komentáře (0)  2623 x

Čeští milovníci čajů mohou na jednom místě intenzivně objevovat chutě a vůně čajů hned dvou proslulých značek najednou a naplno podlehnout jejich kouzlu.

Exkluzivní čaje Kusmi Tea a Løv Organic hledejte v OC ChodovExkluzivní čaje Kusmi Tea a Løv Organic hledejte v OC Chodov

Komplexní nabídka nejrůznějších druhů čajů sypaných, porcovaných, v krabičkách, designových dózách i dárkových setech bude k dispozici v novém concept store Kusmi Tea a Løv Organic, který se začátkem prosince otevře v pražském OC Chodov. Jde o druhý concept store tohoto druhu v České republice, první je v provozu v OC Nový Smíchov.

O značce Kusmi Tea

Rusko-francouzská čajová společnost Kusmi Tea již od roku 1867, kdy ji v Petrohradě založil Pavel Michailovitch Kousmichoff, produkuje škálu delikátních čajových směsí, vyráběných výhradně z čajových lístků pocházejících z pečlivě vybíraných lokalit.  Receptury, jejichž přesné složení je přísně střeženým tajemstvím, staví na charakteristické chuti Earl Grey ve spojení s citrusy a kořením, které zjemňují hořkost černých čajů. Tato delikátní kombinace po staletí vzrušuje chuťové pohárky všech milovníků čaje, včetně opravdových znalců.

Mezi bestsellery značky Kusmi dodnes patří například Bouquet de Fleurs (Earl Grey, květiny a citrusy), směs vytvořená v roce 1880 na počest narození dcery Pavla Kousmichoffa Elizabeth. Anastacia (Earl Grey, květy citrusů a pomerančovníku), směs pojmenovaná na počest hraběnky Anastázie, dcery a dědičky cara Nikolase z dynastie Romanovců, která v sedmnácti letech záhadně zmizela. Prince Vladimir Tea, směs, která vznikla v roce 1888 na oslavu 900. výročí Ruska. St. Petersburg Tea a mnohé další. Značné popularitě se těší i moderní wellness linie – 7 směsí s unikátními wellness účinky a vynikající chutí. K nejoblíbenějším patří Detox – lahodná směs maté, zeleného čaje a citronové trávy perfektní pro tělo i mysl. Sweet Love, blahodárná směs černého čaje, lékořice a máty uklidňuje a dodává „zenový“ pocit. Boost – neobvyklou kombinací maté, zeleného čaje a koření překvapující směs stimuluje tělo i ducha. Euphoria – povznášející směs praženého maté, čokolády a pomeranče pro momenty čisté blaženosti. BB Detox – nápoj krásy z maté, zeleného čaje a se stopou grapefruitu. Linii wellness čajů završují Be Cool a Algotea.

O značce Løv Organic

Čaje Løv Organic přinášejí konec kompromisů mezi prvotřídní kvalitou a šetrným přístupem k životnímu prostředí. Vše na čajích Løv Organic je „eco-friendly“, v souladu s přírodou. Od čistě přírodních ingrediencí s bohatou chutí a vůní přes unikátní čajové sáčky až po recyklovatelné dózy. 100% organické čajové směsi Løv Organic jsou certifikované evropskými i americkými známkami bio kvality.

Løv Organic je francouzská značka inspirovaná skandinávským způsobem života, uměním snoubit potěšení s ekologií. (Ve skandinávských zemích ‘løv’ znamená ‘list’.) Základ originálních směsí tvoří výjimečné kombinace čajů, bylin a ovoce, přirozeně příznivé pro zdraví a psychickou pohodu. Zelený a bílý čaj,  rooibos, maté, nejrůznější ovoce, koření… Každá z pečlivě vybraných ingrediencí vnáší do čajů Løv Organic blahodárné účinky, ať už je to uvolnění těla, zklidnění mysli nebo třeba posílení imunity. Dostupný sortiment je rozdělen do 3 kategorií: The Simply Løv, The Very Løv, The Absolutely Løv. Na výběr jsou směsi s kofeinem i bez kofeinu, bez přidaného cukru, vhodné k přípravě v horké i studené variantě, přizpůsobené každému okamžiku dne. Stejně pestrá je také škála chutí: ovocné, květinové, kořeněné … stačí si jen vybrat.

Minimalistický, pestrý design odkazuje k severské kultuře. Porcované čaje jsou baleny v sáčcích vyrobených z mušelínu PLA (nový ekologický materiál ze škrobu rostlin, není ošetřen chlórem, neobsahuje svorky ani lepidlo), krabičky jsou z recyklovatelného kartonu.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

4 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist