Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Funkční čaje Teekanne mají nové balení

17. září 2019  České nápoje   komentáře (0)  1172 x

Funkční řada čajů TEEKANNE patří k oblíbeným přírodním nápojům. Díky optimální směsi vybraných bylinek příznivě působí na organismus a poskytuje mu oporu při nejrůznějších zdravotních potížích. Společnost TEEKANNE se rozhodla tuto čajovou edici po vizuální stránce modernizovat a přichází s jejím inovativním re-designem. Právě nyní se tak obaly všech funkčních čajů představují v nové svěží podobě.

Funkční čaje Teekanne mají nové baleníFunkční čaje Teekanne mají nové balení

Krabičky z řady léčivých čajů TEEKANNE lze i po změně designu na regále spolehlivě rozpoznat, a to dokonce lépe než dřív díky výraznější viditelnosti. Jejich současný inovovaný vzhled vychází z dřívějšího stylu, na který jsou zákazníci zvyklí. Nynější design však přesto získal na atraktivitě. Oproti původnímu obalu zdobí levou stranu novější kulaté logo TEEKANNE a díky jednoduchému bílému pozadí působí obal po re-designu příjemnějším a čistším dojmem.

Větší prostor dostávají na obale samotné léčivky, které hrají v bylinkové čajové směsi prim. Jejich svazek na pravé straně etikety zobrazuje rostliny tak, že je mohou příznivci léčivých bylin snadno rozeznat. Pro větší přehlednost přibyla na etiketě také silueta, podle které lze ihned odtušit, pro který typ zdravotních problémů je konkrétní čaj určený.

V novém stylu budou od nynějška dostupné všechny čaje této řady, a to včetně novinky TEEKANNE Imunita. V období viróz a nachlazení si mohou zákazníci vybrat, zda si připraví čaj TEEKANNE Dýchací cesty a krk v klasické verzi, nebo jeho pikantnější variantu TEEKANNE Dýchací cesty a krk se zázvorem. Oba čaje znají zákazníci pod dřívějším názvem Nachlazení. Složení se na rozdíl od názvu však nikterak nezměnilo a milovníci bylinek si tak i při rýmě a kašli mohou pochutnat na zdravé síle přírody.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist