Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

FuzeTea Broskev a Růže bez cukru

14. únor 2023  České nápoje   komentáře (0)  618 x

Stále Oblíbenější nápoje FuzeTea přináší spojení směsi čajového extraktu s příchutí ovoce, díky kterému se můžete odpoutat od každodenního shonu a ponořit se do světa chutí a vůní. Čajový extrakt je z udržitelných zdrojů a je certifikován Rainforest Alliance. Novinkou na trhu je osvěžující příchuť, která v sobě kombinuje černý čaj, lahodné spojení broskve a netradiční chuť růže pro chvíle klidu i vzrušení.

FuzeTea Broskev a Růže bez cukruFuzeTea Broskev a Růže bez cukru

Černý čaj v kombinaci s broskví a růží navíc ve variantě bez cukru, to je nová příchuť populárního nápoje FuzeTea. „Obliba nápojů FuzeTea u zákazníků i nadále roste, snažíme se jim proto přinášet nové a neotřelé příchutě, které reflektují jejich preference. Broskvová příchuť je mezi ledovými čaji nejoblíbenější, doplněná o odlehčenou chuť růže navíc varianta bez cukru nabízí zdravější variantu tohoto nápoje,“ říká Lukáš Topol, marketingový manažer značky FuzeTea Coca-Cola HBC ČR a SR. Novinka je dostupná ve dvou verzích balení – 0,5 litru a 1,5 litru.  Nová příchuť přináší rafinované spojení černého čaje, oblíbené broskve a neotřelou chuť růže. Je to ideální kombinace pro chvíle klidu i vzrušení.

Nápoje FuzeTea mají nově na své etiketě QR kód, který odkazuje do Coke aplikace, kde mohou hrát zákazníci mini hry a soutěžit o zajímavé ceny. Až do 20. března totiž probíhá u všech sycených nealkoholických nápojů z portfolia Coca-Coly Národní spotřebitelská soutěž Marvel. Pod bílým víčkem nápojů FuzeTea najdou soutěžící promo kód, díky kterému mohou v Coke aplikaci hrát o zajímavé ceny. Hlavní výhra je zájezd do Disneylandu v Paříži.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist