Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Nové čaje Teekanne: ovocná smršť a zelená harmonie

23. říjen 2019  České nápoje   komentáře (0)  724 x

Prohřát se čajem s intenzivní chutí malin a brusinek nebo se naladit na klidnou notu zeleného čaje. Obojí nyní můžete s novinkami řady TEEKANNE Organics – ovocná smršť You’re My Berry i pohodový zelený Swinging Green jsou ekologicky pěstované čaje 100% bio kvality. S dobrým pocitem si tak můžete zpříjemnit jakoukoli chvilku chutí brusinek a malin nebo dodat tělu čistě přírodní antioxidanty v šálku zeleného čaje. Co si vyberete vy?

Nové čaje Teekanne: ovocná smršť a zelená harmonieNové čaje Teekanne: ovocná smršť a zelená harmonie

Brusinky a maliny plné zdraví a života umí díky organickému čaji TEEKANNE You Are My Berry perfektně povzbudit kdykoli během roku. Vyvážený mix ovoce a bylinek, ve kterém najdete také šípek, listy ostružiny či pomerančovou kůru, je zde nově pro všechny, kteří milují výtečný ovocný čaj a zároveň vyznávají zodpovědný přístup k přírodě a životnímu prostředí. Stejně jako všechny čaje řady TEEKANNE Organics je i malinová novinka tvořena pouze produkty ekologického zemědělství s prvotřídní bio kvalitou.

A protože zdravá příroda je zdrojem vitality a harmonie, přináší TEEKANNE stejně vyvážený a kvalitní zelený čaj Swinging Green. Nejen že má plnou a lahodnou chuť, ale obsahuje také spoustu prospěšných látek. V jejich čele stojí antioxidanty, které z těla vyhánějí nebezpečné volné radikály. Navíc čaj obsahuje také složky ze stromu moringa, jenž je pro vysokou koncentraci zdravých látek nazýván „strom života“. S lístky zeleného čaje TEEKANNE Organics Swinging Green ve svém šálku ucítíte i chuť organické citronové kůry, která čaji dodává lehkou svěžest.

Objevte i další chutě čajů TEEKANNE nebo vyzkoušejte čajové recepty. Pro více informací a tipů navštivte www.teekanne.cz.

Nové čaje TEEKANNE Organics jsou k dostání za doporučenou cenu 79,90 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist