Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Nové čaje Teekanne: ovocná smršť a zelená harmonie

23. říjen 2019  České nápoje   komentáře (0)  1252 x

Prohřát se čajem s intenzivní chutí malin a brusinek nebo se naladit na klidnou notu zeleného čaje. Obojí nyní můžete s novinkami řady TEEKANNE Organics – ovocná smršť You’re My Berry i pohodový zelený Swinging Green jsou ekologicky pěstované čaje 100% bio kvality. S dobrým pocitem si tak můžete zpříjemnit jakoukoli chvilku chutí brusinek a malin nebo dodat tělu čistě přírodní antioxidanty v šálku zeleného čaje. Co si vyberete vy?

Nové čaje Teekanne: ovocná smršť a zelená harmonieNové čaje Teekanne: ovocná smršť a zelená harmonie

Brusinky a maliny plné zdraví a života umí díky organickému čaji TEEKANNE You Are My Berry perfektně povzbudit kdykoli během roku. Vyvážený mix ovoce a bylinek, ve kterém najdete také šípek, listy ostružiny či pomerančovou kůru, je zde nově pro všechny, kteří milují výtečný ovocný čaj a zároveň vyznávají zodpovědný přístup k přírodě a životnímu prostředí. Stejně jako všechny čaje řady TEEKANNE Organics je i malinová novinka tvořena pouze produkty ekologického zemědělství s prvotřídní bio kvalitou.

A protože zdravá příroda je zdrojem vitality a harmonie, přináší TEEKANNE stejně vyvážený a kvalitní zelený čaj Swinging Green. Nejen že má plnou a lahodnou chuť, ale obsahuje také spoustu prospěšných látek. V jejich čele stojí antioxidanty, které z těla vyhánějí nebezpečné volné radikály. Navíc čaj obsahuje také složky ze stromu moringa, jenž je pro vysokou koncentraci zdravých látek nazýván „strom života“. S lístky zeleného čaje TEEKANNE Organics Swinging Green ve svém šálku ucítíte i chuť organické citronové kůry, která čaji dodává lehkou svěžest.

Objevte i další chutě čajů TEEKANNE nebo vyzkoušejte čajové recepty. Pro více informací a tipů navštivte www.teekanne.cz.

Nové čaje TEEKANNE Organics jsou k dostání za doporučenou cenu 79,90 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist