Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Novinka Kusmi Tea: White Anastacia - bílý čaj s bergamotem a pomerančovými květy

10. duben 2018  České nápoje   komentáře (0)  1452 x

Zatím posledním přírůstkem v sortimentu výběrových čajů z celého světa Kusmi Tea je exkluzivní bílý čaj White Anastacia. Jedná se o novou variantu stejnojmené čajové směsi, kterou společnost Kusmi Tea nabízí už více než 100 let. Nová verze, jak už název vypovídá, nabízí variaci, jejímž základem je bílý čaj.

Novinka Kusmi Tea: White Anastacia - bílý čaj s bergamotem a pomerančovými květyNovinka Kusmi Tea: White Anastacia - bílý čaj s bergamotem a pomerančovými květy

Tuto bílou čajovou směs si zamilují všichni znalci výjimečných čajových receptur. Je opojnou kombinací pomerančových květů, bergamotového oleje a citronu, které jemně parfémují čajové lístky bílého a zeleného čaje. Přesný poměr této inovované čajové směsi White Anastasia však zůstává tajemstvím, stejně jako její ikonické čajové předchůdkyně, jejíž recept vymyslel zakladatel společnosti Kusmi Tea, Pavel Kousmichoff.

U většiny bílých čajů je doporučená doba louhování maximálně 3 minuty, pokud však preferujete jemnou chuť, postačí bohatě i 30–60 vteřin. Také teplota vody, kterou se čaj zalévá, by neměla dosahovat bodu varu. Bílým čajům svědčí teplota okolo 80 °C. Jedinečná kombinace bílého čaje, pomerančových květů, bergamotového oleje a citronu je také vhodná pro přípravu ledového čaje. Stačí do nálevu přidat pár kostek ledu a aromatické osvěžení je během chvilky hotové. Skvěle chutná i s přidaným třtinovým cukrem či medem a kapkou citronu.

Bílý čaj s bergamotem a pomerančovými květy White Anastacia od Kusmi Tea seženete ve dvou variantách - buď v balení s 20 mušelínovými sáčky (40 g) za 420 Kč nebo jako sypaný v kovové dóze (90 g) za 570 Kč.

Sortiment značky Kusmi Tea je dostupný ve značkových buticích Kusmi Tea Paris v OC Nový Smíchov, v OC Chodov - Centrum Chodov nebo v e-shopu na www.kusmitea.cz.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist