Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Novou tváří Bubbleology se stal David Gránský

16. prosinec 2016  České nápoje   komentáře (0)  2092 x

Herec David Gránský se stal novou tváří značky Bubbleology. V nabídce čajů Bubbleology se tak nově objeví jeho speciální nápoj GranD Tea ze zeleného jasmínového čaje, kumquatu, kiwi a pomerančové kůry.

Ilustrační fotoIlustrační foto

Bubbleology tak navazuje na další speciální edici s názvem Missology, kterou představila na začátku prosince. Všechny nové drinky jsou bez azo barviv a je v

nich snížený obsah cukru. Tyto speciální edice spojené se známými osobnostmi jsou jedním z kroků, které povedou k úplnému přechodu na suroviny s přírodními barvivy.

S tím šel do spolupráce i populární český herec David Gránský. „Samozřejmě o kauze Bubbleology vím, ale také vím, že značka si z ní vzala ponaučení a postupně přechází na nápoje bez umělých barviv. Přesně takový je i můj drink. Namíchal jsem ho tak, aby mi chutnal, takže kdo chce zkusit, jaké mám chutě, má šanci,“ vysvětlil Gránský.

Herec se nebojí ani případných negativních reakcí, jak o se to v minulosti stalo například youtuberům, kteří se značkou také spolupracovali. „Možná je dnes trend si do Bubbleology kopnout, ale kdo používá vlastní rozum a nepřebírá jen názory ostatních, ten si sám udělá obrázek. Bubbleology je firma jako každá jiná, ověřil jsem si, že vyrábí zdravotně nezávadné nápoje, jejichž základem je kvalitní čaj. A jestli někdo moje spojení s Bubbleology vnímá kontroverzně, tak fajn. Vždycky mě bavilo jít proti proudu a být tak trochu rebel,“ doplnil Gránský.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

1.67 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist