Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Osvěžení od SodaStream: perlivý ledový čaj s příchutí broskve nebo citrónu

11. červenec 2019  České nápoje   komentáře (0)  1128 x

V letních dnech nenajdete ideálnější nápoj k ochlazení, než je ledový čaj, který Češi milují. Přitom za něj není nutné utrácet, složitě ho připravovat či snad tahat lahve s ním domů. Můžete si ho vyrobit sami, nově ve variantě s bublinkami. S limitovanou letní edicí dvou příchutí ledových čajů broskev a citrón od společnosti SodaStream si ho připravíte kdykoliv a vychlazené osvěžení budete mít vždy po ruce.

Osvěžení od SodaStream: perlivý ledový čaj s příchutí broskve nebo citrónuOsvěžení od SodaStream: perlivý ledový čaj s příchutí broskve nebo citrónu

Nachystat domácí ledový čaj pro sebe, nebo partu přátel, a to i tehdy, pokud doma nemáte žádné ovoce nyní zvládnete raz dva. Speciální edice dvou příchutí ledových čajů v sobě snoubí jak blahodárné účinky čaje, tak ovocné složky. Tento nápoj nejenže výborně chutná, ale pozitivně působí i na lidský organismus. Obě varianty, broskev i citrón, se pak postarají o chuťovou rozmanitost a svěžest.

Příchutě ledových čajů obsahují šťávu z koncentrátu citronové a broskvové šťávy a skutečný výtažek z čaje. Jejich extra koncentrovaná receptura je připravena přímo pro perlivou vodu z výrobníku SodaStream. Zda zvolit sladkou ovocnou chuť broskvové šťávy, nebo ostřejší provedení s důrazným citronem, se dá vyřešit jen jedním způsobem. Ochutnejte obě příchutě a dopřejte si osvěžení s každým douškem!
Lahodný perlivý ledový čaj si připravíte z chladné kohoutkové vody a výrobníku SodaStream. Příchuť přidávejte vždy až do hotové perlivé vody. Lahev s připravenou perlivou vodou nakloňte a příchuť z víčka pomalu po její stěně nalévejte do právě připravené perlivé vody. Lahev následně zavřete a promíchejte. A ideální nápoj v podobě ledového čaje s bublinkami nejen pro horké dny je na světě.
Víčko příchutí je uzpůsobeno tak, že slouží zároveň i jako odměrka, díky tomu připravíte z 500 ml koncentrátu příchutě osvěžujících 12 litrů letního drinku. Domácí příprava ledového čaje poskytuje komfort a zároveň šetří životní prostředí i výdaje za jednorázové plastové nápoje. Litry skvělého domácího ledového čaje v perlivé úpravě budou jen pár kroků od vašeho zahradního lehátka.

Doporučená cena příchutě SodaStream Ledový čaj broskev nebo citron 500 ml je 129,- Kč.

* Zdroj: Porovnání firemních dat s výzkumem trhu balené vody za rok 2014 společnosti Canadean.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist