Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Osvěžení od SodaStream: perlivý ledový čaj s příchutí broskve nebo citrónu

11. červenec 2019  České nápoje   komentáře (0)  945 x

V letních dnech nenajdete ideálnější nápoj k ochlazení, než je ledový čaj, který Češi milují. Přitom za něj není nutné utrácet, složitě ho připravovat či snad tahat lahve s ním domů. Můžete si ho vyrobit sami, nově ve variantě s bublinkami. S limitovanou letní edicí dvou příchutí ledových čajů broskev a citrón od společnosti SodaStream si ho připravíte kdykoliv a vychlazené osvěžení budete mít vždy po ruce.

Osvěžení od SodaStream: perlivý ledový čaj s příchutí broskve nebo citrónuOsvěžení od SodaStream: perlivý ledový čaj s příchutí broskve nebo citrónu

Nachystat domácí ledový čaj pro sebe, nebo partu přátel, a to i tehdy, pokud doma nemáte žádné ovoce nyní zvládnete raz dva. Speciální edice dvou příchutí ledových čajů v sobě snoubí jak blahodárné účinky čaje, tak ovocné složky. Tento nápoj nejenže výborně chutná, ale pozitivně působí i na lidský organismus. Obě varianty, broskev i citrón, se pak postarají o chuťovou rozmanitost a svěžest.

Příchutě ledových čajů obsahují šťávu z koncentrátu citronové a broskvové šťávy a skutečný výtažek z čaje. Jejich extra koncentrovaná receptura je připravena přímo pro perlivou vodu z výrobníku SodaStream. Zda zvolit sladkou ovocnou chuť broskvové šťávy, nebo ostřejší provedení s důrazným citronem, se dá vyřešit jen jedním způsobem. Ochutnejte obě příchutě a dopřejte si osvěžení s každým douškem!
Lahodný perlivý ledový čaj si připravíte z chladné kohoutkové vody a výrobníku SodaStream. Příchuť přidávejte vždy až do hotové perlivé vody. Lahev s připravenou perlivou vodou nakloňte a příchuť z víčka pomalu po její stěně nalévejte do právě připravené perlivé vody. Lahev následně zavřete a promíchejte. A ideální nápoj v podobě ledového čaje s bublinkami nejen pro horké dny je na světě.
Víčko příchutí je uzpůsobeno tak, že slouží zároveň i jako odměrka, díky tomu připravíte z 500 ml koncentrátu příchutě osvěžujících 12 litrů letního drinku. Domácí příprava ledového čaje poskytuje komfort a zároveň šetří životní prostředí i výdaje za jednorázové plastové nápoje. Litry skvělého domácího ledového čaje v perlivé úpravě budou jen pár kroků od vašeho zahradního lehátka.

Doporučená cena příchutě SodaStream Ledový čaj broskev nebo citron 500 ml je 129,- Kč.

* Zdroj: Porovnání firemních dat s výzkumem trhu balené vody za rok 2014 společnosti Canadean.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist