Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Poznejte daleké kraje s čaji Teekanne World Special Teas

23. listopad 2020  České nápoje   komentáře (0)  1351 x

Co takhle vyrazit na cesty? Díky čajům inspirovaným vzdálenými kontinenty z řady TEEKANNE World Special Teas můžete ve svém čajovém hrnku objevit nejlepší chutě celého světa. Vůni vzdálené Afriky přináší aromatický Rooibos Caramel, orientální zlatou barvou a pikantní chutí zaujme čaj Ginger & Curcuma a do čínských čajových plantáží vás zavede unikátní bílý čaj White Tea Berries nebo zelený Zen-Chai s tóny ovoce.

Poznejte daleké kraje s čaji Teekanne World Special TeasPoznejte daleké kraje s čaji Teekanne World Special Teas

Výrazný africký rooibos je zajímavý nejen aromatickou chutí, ale
i červenozlatou barvou. Přidáním karamelové chuti pak vzniká vyvážené spojení, které si můžete užít díky čaji TEEKANNE Rooibos Caramel. Rooibos sám o sobě představuje cenný zdroj důležitých minerálních látek a vitaminů, a je ideální na zimní posílení organismu. Zkuste tento slunný dotek Afriky a užijte si jeho speciální chuť!

Do orientu vás přenese zářivý čaj TEEKANNE Ginger & Curcuma. V něm hraje prim silný zázvor a kurkuma, jejichž kombinace slibuje opravdu nevšední pikantní zážitek. Indický šafrán, jak se zlatavé kurkumě často přezdívá, dodává čaji nádhernou barvu a také látku kurkumin, která skýtá širokou škálu blahodárných účinků. Spolu se zázvorem pak tvoří skvělé duo pro podporu imunity.

S douškem bílého čaje White Tea Red Berries pocítíte vzdálené čajové plantáže v jižní Číně. U nás zatím méně známý bílý čaj si díky šetrnému zpracování udržuje vysokou koncentraci antioxidantů, a navíc i nízký obsah kofeinu. Oblíbíte si ho pro jeho svěží vůni a lehce nasládlou chuť, kterou TEEKANNE doplnilo o příchuť brusinek a malin. Voňavý a lehký čajový zážitek zaručen.

Klasický čínský čaj si můžete vychutnat i v jeho zelené variantě TEEKANNE Zen-Chai. S šálkem tohoto čajového nápoje, který je obohacen o citronovou a mangovou příchuť, se můžete oddat relaxování a odpočinku. Díky blahodárným antioxidantům ze zeleného čaje potěšíte své tělo a díky jeho jemné chuti se dobře naladíte na svůj vnitřní klid a pohodu.

Objevte i další chutě čajů Teekanne nebo vyzkoušejte čajové recepty. Pro více informací a tipů navštivte http://www.teekanne.cz

Čaje TEEKANNE World Special Teas jsou k dostání za cenu 48,70 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist