Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Prémiové čaje Meßmer Finest Moments pro gastro

20. prosinec 2022  České nápoje   komentáře (0)  1201 x

Každý den se ve světě vypijí tři miliardy šálků čaje, celosvětově se tak pohybuje na nejvyšších příčkách žebříčku popularity mezi nápoji. U nás býval čaj dříve spíše přehlížen, v současné době se ovšem tento postoj mění a stále více čajových profesionálů, nadšenců i spotřebitelů se zajímá o detaily s ním spojené nebo o jeho původ. Poznávají a uvědomují si, co odlišuje dobrý čaj od průměrného.

Prémiové čaje Meßmer Finest Moments pro gastroPrémiové čaje Meßmer Finest Moments pro gastro

Češi se obecně přiklánějí ke kvalitě a přemýšlení o volbě čaje je jen dalším potvrzením tohoto trendu. Rozrůstají řady těch, kteří dávají před porcovaným čajem přednost kvalitnímu sypanému čaji. Výtečný čaj si všichni vychutnají rádi doma, jeho kvalitu ovšem vždy vyžadují v místech, kde je očekáván dokonalý servis a péče o zákazníky. Do Čech proto přichází novinka, BIO čaje Meßmer řady Finest Moments, která dokáže uspokojit přání i těch nejnáročnějších zákazníků kaváren nebo hotelových hostů.

Česká čajová kultura je na vzestupu

Zřejmě nikoho nepřekvapí, že se nejvíce čaje vypije v Číně. Pokud bychom ale spotřebu přepočítali na jednoho obyvatele, první místo zaujme Turecko. Následuje Irsko a Velká Británie. U nás se čaj těší stabilní popularitě, podle údajů[1] Českého statistického úřadu z listopadu 2022 vypije průměrný Čech 0,2 kg čaje za rok, což při objemu 2 g čaje na šálek odpovídá 100 šálkům. Z tradičních variant je u nás oblíbený jak černý, tak zelený čaj, Češi jsou však i známými milovníky ovocných čajů. Čajová kultura má u nás silnou základnu a rádi si užíváme chvíle rozjímání nad šálkem naší oblíbené varianty, stejně jako posezení s přáteli, které dokáže kvalitní čaj povýšit na nevšední zážitek. Novinka Meßmer Finest Moments přitom nedělá kompromisy mezi nejvyšší kvalitou a komfortem přípravy. Sypané čaje Meßmer Finest Moments jsou dostupné v jednoporcovém balení. Odpadá tudíž často náročná příprava zahrnující odvažování čajové směsi nebo následné cezení, čímž je zaručen i komfort pro toho, komu je šálek podáván.

Prémiová novinka pro hotely a gastro provozy

Čaje Meßmer jsou proslulé svou kvalitou. Za jejich přípravou stojí rodinná firma s dlouholetou tradicí. Na svém domácím, německém, trhu si udržují již řadu let vedoucí pozici. Prémiová řada Meßmer Finest Moments je teď k dostání i na našem trhu. Jacobs Douwe Egberts Professional představuje pětici exkluzivních sypaných čajů Meßmer Finest Moments, za jejichž lahodnou chutí stojí pečlivě vybrané 100% přírodní ingredience z organických farem. Jsou plně udržitelné a navíc recyklovatelné. Vychutnat si je lze v prémiových gastro provozech nebo lobby barech vybraných hotelů.

  • BIO černý čaj Meßmer Finest Moments Darjeeling Delight je šampaňským mezi čaji. Jde o vzácnou a exkluzivní směs čajových lístků z těch nejlepších zahrad, jako je například zahrada Poobong v Západním Bengálsku v Indii. Potěší svou sladkou a harmonickou chutí a neodolatelnou vůní.
  • Pravděpodobně nejznámější čajovou směsí je Earl Grey. Typickou vůni bergamotu doplňují v BIO směsi Meßmer Finest Moments Earl Grey Blue květy modré chrpy.
  • Meßmer Finest Moments Jade Green Tea je výběrovým zeleným čajem v BIO kvalitě, který překvapí svou svěží chutí a svůdnou vůní.
  • Chuť ovoce, které je použité na přípravu čaje, je logicky základem pro kvalitu v našem šálku. BIO čaj Meßmer Finest Moments Berry Wow uchvátí svou plnou chutí ovoce a lesních plodů. Prolínají se v ní ostružiny, jahody, jablko nebo černý rybíz.
  • Mátový polibek je nejen překladem, ale i přesným popisem BIO čaje Meßmer Finest Moments Mint Kiss. Delikátní a jemný čaj obsahuje výběr lístků máty klasnaté a máty peprné.

Zdroj: Tisková zpráva


[1] https://www.czso.cz/documents/10180/165278791/2701392201.pdf/e6e3334c-3c53-4a09-bbc8-b2a465b0a49f?version=1.1 Statistika zahrnuje čaj černý, zelený, čajové výtažky a koncentráty.

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

2 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist