Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Produktem roku 2016 je Bio MatchaTea Harmony

30. březen 2017  České nápoje   komentáře (0)  1822 x

Bio MatchaTea Harmony zvítězil v soutěži Heureka.cz Produkt roku 2016 v kategorii čajů. Ocenění bylo uděleno na základě celoročního pozorování chování nakupujících na internetu. Zohledněn byl počet vyhledávání, oblíbenost a zájem spotřebitelů. Ocenění tedy není výsledkem rozhodnutí komise, ale opravdové spokojenosti a zájmu zákazníků.

Produktem roku 2016 je Bio MatchaTea HarmonyProduktem roku 2016 je Bio MatchaTea Harmony

Soutěž Produkt Roku si klade za cíl vybírat nejoblíbenější produkty dle preferencí spotřebitelů. Produkty byly za rok 2016 hodnoceny na základě počtu nákupu v internetových obchodech, počtu spotřebitelů, kteří projevili o produkt zájem a s ohledem na celkové hodnocení uživatelů. MatchaTea v soutěži zvítězil nad více než 9 tisíci dalšími produkty z kategorie čaje.

„Toto ocenění je odměna za naši dosavadní činnost a je zcela evidentní, že se ještě pořád vyplatí dělat obchod poctivě. Také proto i v letošním roce hodláme pokračovat v prodeji pravého bio MatchaTea z Japonska,“ říká Petr Patočka ze společnosti MatchaTea.cz.

Pořadatelem soutěže je Heureka Shopping s.r.o., která provozuje největší nezávislý srovnávač cen v českém internetovém prostředí Heureka.cz. Na Heureka.cz se nacházejí více než 17 milionů produktů a desítky tisíc internetových obchodů. Každý měsíc navštíví tento server v průměru 3 miliony uživatelů. Je zde možné porovnat ceny, vyměňovat si zkušenosti s dalšími uživateli, psát a číst recenze a zjišťovat informace o produktech. Poprvé vyhlašovala Produkty roku společnost Heureka Shopping s.r.o. v roce 2010.

MatchaTea je speciální druh zeleného čaje pěstovaný zastiňovací technikou, která zajistí vysoký obsah mnoha důležitých látek. Na rozdíl od běžného zeleného čaje jsou jeho listy drceny na jemný prášek a v konečný nápoj tak není jen vývarem, ale obsahuje celé listy rostliny. Na lidské tělo má povzbuzující účinky, zlepšuje paměť, náladu i soustředění. Obsahuje velké množství vitaminů a antioxidantů. Pomáhá snižovat hladinu cholesterolu v krvi a zrychluje metabolismus.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist