Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Sir Winston Tea, černý čaj v anglickém stylu

16. březen 2020  České nápoje   komentáře (0)  2525 x

Vychutnat si černý čaj v duchu britských zvyklostí je speciální zážitek. Není přitom nutné dochucovat nápoj mlékem. Čaje Sir Winston Tea od TEEKANNE jsou důkazem, že perfektní černý čaj je požitkem sám o sobě. Povzbudit se v klasickém ostrovním stylu můžete s majestátním čajem Hearth of London, chuťově silným English Breakfast nebo s delikátní kombinací černého čaje a bergamotu Royal Earl Grey.

Sir Winston Tea, černý čaj v anglickém styluSir Winston Tea, černý čaj v anglickém stylu

K nezaměnitelným černým čajům z řady Sir Winston Tea patří Royal Earl Grey. Podle legendy jej poprvé Angličanům přivezl sir Charles Grey ze svých cest po Číně, kde získal tuto starou čínskou recepturu darem. Svou jemností nás okouzluje i dnes, stejně jako v 19. století anglickou smetánku. Ručně sbíraný černý čaj doplňuje citrusová chuť bergamotu a dohromady tak tvoří harmonickou kombinaci, která ani po stovkách let milovníky čaje nezklame.

Pro ty, kdo touží po zemité chuti černého čaje v plné síle, má Sir Winston Tea připravenou směs English Breakfast. Jak název napovídá, často bývá součástí tradiční ostrovní snídaně. Jeho těžká a chuťově výrazná povaha probere všechny smysly nejen ráno, ale kdykoli je to právě potřeba. Chcete-li zaexperimentovat a do čaje si přidat po vzoru Britů trochu mléka, právě English Breakfast je k tomu skvělou příležitostí.

Vůně a chuť čaje Heart of London vezme za srdce v tom nejlepším slova smyslu. Také v tomto čaji najdeme lehký dotek bergamotu příjemně souznící s čajovými lístky. Stejně jako britská metropole, i tento čaj je známý pro svou majestátnost a svižnost, s níž se po pár doušcích budete cítit probraní a připravení na cokoli.

Objevte i další chutě čajů Teekanne nebo vyzkoušejte čajové recepty. Pro více informací a tipů navštivte www.teekanne.cz.

Sir Winston Tea Royal Earl Grey, English Breakfast a Heart of London jsou k dostání za cenu 48,70 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist