Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Teekanne Thank you

15. prosinec 2023  České nápoje   komentáře (0)  449 x

Konec roku je časem bilancování a ohlížení se zpět. Často si při tom uvědomíme, jak jsou pro nás někteří lidé důležití, čím nám pomohli nebo proč je jednoduše máme rádi. A proto jim můžete poděkovat milým dárkem, jako je čajová kolekce TEEKANNE Thank you se šesti druhy kvalitních čajů, které zpříjemní den svou plnou a bohatou chutí.

Teekanne Thank youTeekanne Thank you

V kolekci nechybí ovocné čaje pro všechny, kdo si rádi z čajového hrnku vychutnají i svěží chuť citrusů nebo sladkých bobulí. Najdete v ní proto čaj TEEKANNE Fresh Orange, který vám dopřeje příjemný pomerančový zážitek, a také čaj TEEKANNE Raspberry, kterému dominuje neodolatelná chuť malin.

Kolekce Thank you přináší velký výběr milovníkům zeleného čaje. Vybrat si mohou třeba zelený čaj TEEKANNE Zen Chai, který nabízí lahodnou kombinaci čajových lístků s ovocnou chutí citronu a manga. Chuťový zážitek ze zeleného čaje je díky ovocné složce bohatěj ší, a proto v kolekci najdete i zelený čaj s citronem TEEKANNE Green Tea Lemon nebo zelený čaj s lehce kyselými tóny granátového jablka TEEAKANNEE Green Tea Pomegranate.

Specialitou, která stojí za ochutnání, ale prozatím zůstává ve stínu černého a zeleného čaje, je čaj bílý. Pěstuje se ve vysokohorských oblastech jižní Číny a přirozeně v sobě obsahuje prospěšné antioxidanty. Díky TEEKANNE White Tea Citrus objevíte, jak jeho jemnou chuť decentně doplňují tóny manga a citronů.

Objevte i další chutě čajů Teekanne nebo vyzkoušejte čajové recepty. Pro více informací a tipů navštivte www.teekanne.cz.

Kolekce čajů TEEKANNE Thank you je k dostání za cenu 79,90 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist