Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Tradice plná zdraví: Zelený čaj Sir Winston Green Tea

26. únor 2020  České nápoje   komentáře (0)  2217 x

S každým douškem zeleného čaje se do těla dostávají životadárné antioxidanty, které působí na organismus jako elixír mládí a štít proti mnoha zdravotním problémům v jednom. Zelený čaj je nejen zdravý, ale i velmi chutný a jemný nápoj, který lze správnou přípravou dovést k naprosté chuťové dokonalosti. Dopřát si zelené povzbuzení z ručně sbíraných čajových lístků můžete díky tradičnímu zelenému čaji Sir Winston Tea od TEEKANNE, a to i v osvěžující variantě s citronem.

Tradice plná zdraví: Zelený čaj Sir Winston Green TeaTradice plná zdraví: Zelený čaj Sir Winston Green Tea

Tradiční čajový dýchánek je v Anglii stále oblíbeným zvykem, který si lze dopřát také s klasickým zeleným čajem Sir Winston Green Tea. Ručně sbírané čajové lístky v sobě skrývají povzbuzující látky v čele s kofeinem, ale i antioxidanty, které zabraňují stárnutí buněk a z těla odvádějí nebezpečné volné radikály. Zelený čaj od TEEKANNE nabízí harmonicky jemnou chuť, a to i v příjemně svěží citronové verzi Sir Winston Green Tea Lemon.

Posezení s šálkem zeleného čaje si můžete díky praktickému balení v nálevových sáčcích dopřát kdykoli a kdekoli a vždy budete mít jistotu, že vás čeká nadmíru příjemný čajový zážitek. Abyste si chuťové odstíny tohoto zeleného nápoje mohli vychutnat co nejlépe, doporučuje se čaj zalít měkkou vodou o teplotě zhruba 80 °C a nepřekročit poté doporučenou dobu louhování. Tak se může správně rozvinout aroma a zároveň zabráníte tomu, aby chuť získala příliš dlouhým louhováním na hořkosti. Nejlépe však Sir Winston Green Tea chutná z porcelánového hrnečku, ideálně z toho, který máte právě vy ze všech hrnků v poličce nejraději.

Objevte i další chutě čajů Teekanne nebo vyzkoušejte čajové recepty. Pro více informací a tipů navštivte www.teekanne.cz

Sir Winston Green Tea a Sir Winston Green Tea Lemon jsou k dostání za cenu 48,70 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist