Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Tradice plná zdraví: Zelený čaj Sir Winston Green Tea

26. únor 2020  České nápoje   komentáře (0)  1654 x

S každým douškem zeleného čaje se do těla dostávají životadárné antioxidanty, které působí na organismus jako elixír mládí a štít proti mnoha zdravotním problémům v jednom. Zelený čaj je nejen zdravý, ale i velmi chutný a jemný nápoj, který lze správnou přípravou dovést k naprosté chuťové dokonalosti. Dopřát si zelené povzbuzení z ručně sbíraných čajových lístků můžete díky tradičnímu zelenému čaji Sir Winston Tea od TEEKANNE, a to i v osvěžující variantě s citronem.

Tradice plná zdraví: Zelený čaj Sir Winston Green TeaTradice plná zdraví: Zelený čaj Sir Winston Green Tea

Tradiční čajový dýchánek je v Anglii stále oblíbeným zvykem, který si lze dopřát také s klasickým zeleným čajem Sir Winston Green Tea. Ručně sbírané čajové lístky v sobě skrývají povzbuzující látky v čele s kofeinem, ale i antioxidanty, které zabraňují stárnutí buněk a z těla odvádějí nebezpečné volné radikály. Zelený čaj od TEEKANNE nabízí harmonicky jemnou chuť, a to i v příjemně svěží citronové verzi Sir Winston Green Tea Lemon.

Posezení s šálkem zeleného čaje si můžete díky praktickému balení v nálevových sáčcích dopřát kdykoli a kdekoli a vždy budete mít jistotu, že vás čeká nadmíru příjemný čajový zážitek. Abyste si chuťové odstíny tohoto zeleného nápoje mohli vychutnat co nejlépe, doporučuje se čaj zalít měkkou vodou o teplotě zhruba 80 °C a nepřekročit poté doporučenou dobu louhování. Tak se může správně rozvinout aroma a zároveň zabráníte tomu, aby chuť získala příliš dlouhým louhováním na hořkosti. Nejlépe však Sir Winston Green Tea chutná z porcelánového hrnečku, ideálně z toho, který máte právě vy ze všech hrnků v poličce nejraději.

Objevte i další chutě čajů Teekanne nebo vyzkoušejte čajové recepty. Pro více informací a tipů navštivte www.teekanne.cz

Sir Winston Green Tea a Sir Winston Green Tea Lemon jsou k dostání za cenu 48,70 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist