Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Urologický čaj a Spánek a nervy od Teekanne

16. březen 2021  České nápoje   komentáře (0)  1458 x

Spokojený spánek je základem dobré kondice a psychické pohody. Pokud se vám nedaří klidně usnout nebo se potýkáte s nadměrným stresem, může vám pomoci konejšivá směs bylinek ve funkčním čaji TEEKANNE Spánek a nervy. Urologický čaj je tu zase pro každého, koho zaskočily nepříjemné svízele spojené s ledvinami a močovými cestami.

Urologický čaj a Spánek a nervy od TeekanneUrologický čaj a Spánek a nervy od Teekanne

Léčivé rostliny umí posilovat zdraví a šetrně zahánět nejrůznější neduhy. Stačí sáhnout po správné bylince a přírodní vzpruha vám pomůže proti mnoha potížím. Ideální směs bylinek můžete mít vždy po ruce díky řadě funkčních čajů od TEEKANNE.

Neustálý stres, nespavost a následné psychické vyčerpání není radno podceňovat. Přírodní řešení, jak tělo i psychiku zklidnit, přináší bylinný čaj Spánek a nervy. Hlavní složku tvoří kozlík lékařský, který tiší vnitřní neklid a přináší kvalitní nerušený spánek. V čaji nechybí ani dobře známé uklidňující bylinky meduňka a levandule, voňavé rostlinky, které dokážou navodit vnitřní ztišení, klidné usínání a celkovou duševní vyrovnanost.

Jedním z faktorů, který umí fyzickou pohodu nečekaně narušit, jsou rozhodně problémy s močovými cestami. Urologický čaj od TEEKANNE obsahuje vyhlášenou trojici rostlin. Přesličku rolní, jejíž nať efektivně podporuje vylučovací funkce těla, nať žlutě kvetoucího zlatobýlu a do třetice také listy břízy, všudypřítomného stromu, který s nemocemi ledvin a močových cest umí výtečně pomoci.

Vydejte se po bylinkové cestě ke zdraví s funkčními čaji od TEEKANNE a dopřejte svému tělu harmonii, která je pro bezstarostné chvíle nepostradatelná.

Objevte i další chutě čajů Teekanne nebo vyzkoušejte čajové recepty. Pro více informací a tipů navštivte http://www.teekanne.cz.

Funkční čaje TEEKANNE Spánek a nervy a Urologický čaj jsou k dostání za cenu 42,90 Kč.

Zdroj: Tisková zráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist