Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Urologický čaj a Spánek a nervy od Teekanne

16. březen 2021  České nápoje   komentáře (0)  999 x

Spokojený spánek je základem dobré kondice a psychické pohody. Pokud se vám nedaří klidně usnout nebo se potýkáte s nadměrným stresem, může vám pomoci konejšivá směs bylinek ve funkčním čaji TEEKANNE Spánek a nervy. Urologický čaj je tu zase pro každého, koho zaskočily nepříjemné svízele spojené s ledvinami a močovými cestami.

Urologický čaj a Spánek a nervy od TeekanneUrologický čaj a Spánek a nervy od Teekanne

Léčivé rostliny umí posilovat zdraví a šetrně zahánět nejrůznější neduhy. Stačí sáhnout po správné bylince a přírodní vzpruha vám pomůže proti mnoha potížím. Ideální směs bylinek můžete mít vždy po ruce díky řadě funkčních čajů od TEEKANNE.

Neustálý stres, nespavost a následné psychické vyčerpání není radno podceňovat. Přírodní řešení, jak tělo i psychiku zklidnit, přináší bylinný čaj Spánek a nervy. Hlavní složku tvoří kozlík lékařský, který tiší vnitřní neklid a přináší kvalitní nerušený spánek. V čaji nechybí ani dobře známé uklidňující bylinky meduňka a levandule, voňavé rostlinky, které dokážou navodit vnitřní ztišení, klidné usínání a celkovou duševní vyrovnanost.

Jedním z faktorů, který umí fyzickou pohodu nečekaně narušit, jsou rozhodně problémy s močovými cestami. Urologický čaj od TEEKANNE obsahuje vyhlášenou trojici rostlin. Přesličku rolní, jejíž nať efektivně podporuje vylučovací funkce těla, nať žlutě kvetoucího zlatobýlu a do třetice také listy břízy, všudypřítomného stromu, který s nemocemi ledvin a močových cest umí výtečně pomoci.

Vydejte se po bylinkové cestě ke zdraví s funkčními čaji od TEEKANNE a dopřejte svému tělu harmonii, která je pro bezstarostné chvíle nepostradatelná.

Objevte i další chutě čajů Teekanne nebo vyzkoušejte čajové recepty. Pro více informací a tipů navštivte http://www.teekanne.cz.

Funkční čaje TEEKANNE Spánek a nervy a Urologický čaj jsou k dostání za cenu 42,90 Kč.

Zdroj: Tisková zráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist