Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Výrobce čajů Leros se zviditelňuje v online světě

19. listopad 2019  České nápoje   komentáře (0)  1684 x

Tradiční výrobce léčivých čajů a výrobků z bylin Leros, který je na trhu od roku 1954, se rozhodl pro omlazení a zviditelnění svojí značky. Návrh nové online strategie a její realizaci si vzala na starost kreativní vývojářská agentura BlueGhost. V rámci redesignu digitálu Leros představil modernizovanou podobu webových stránek, včetně zcela nového e-shopu, blogu či online herbáře. BlueGhost na základě marketingové strategie Lerosu definoval a vytvořil originální obsahovou linku webu, kde vypráví příběh bylinek, s několika novinkami, jako je například historie jednotlivých bylinek v podobě interaktivního herbáře nebo příběhy konkrétních bylinkářů.

Výrobce čajů Leros se zviditelňuje v online světěVýrobce čajů Leros se zviditelňuje v online světě

„Nová podoba webu je prvním z kroků směrem k redesignu celého produktového portfolia značky. Vyprávíme Příběh bylinek od semínka po produkt, stejně jako zprostředkováváme příběhy lidí, kteří o bylinky pečují, zpracovávají je, dohlížejí na kvalitu a vyvíjejí receptury na léčivé směsi. Struktura webu je velmi jednoduchá pro navigaci i orientaci a ve spojení s e-shopem by měla zákazníkům poskytnout kompletní informace, včetně zprostředkování nákupu s pohodlným doručením až domů,” říká Hana Nováková, marketingová ředitelka Lerosu.

„V online prezentaci Lerosu jsme chtěli zdůraznit to, čím se právě tento tradiční český výrobce čajů odlišuje od ostatních firem, a tím jsou samotní bylinkáři, s nimiž Leros spolupracuje. Jejich příběhy, zkušenosti a znalosti jsme zachytili a přenesli na web. Na doméně Leros.cz nenajdete jen e-shop, ale třeba také digitální „pohlednice” z Železných Hor, Bílých Karpat nebo Malé Fatry a z dalších míst, odkud pochází většina čajových přísad. Web Lerosu je reprezentativní mozaikou bylinek jako takových,” říká Lukáš Pilka, kreativní ředitel digitální agentury BlueGhost.

I v digitálním světě má příběh své místo

Příběh bylinek je téma, které celý web Lerosu sjednocuje. Ovšem i na dobrý příběh lze nahlížet z pohledu čísel. Tedy stanovit si správné cíle podle pěti kritérií – musí být konkrétní, měřitelné, adekvátní, dosažitelné, relevantní a v neposlední řadě i časově vymezené. Sílu brandu například odráží nejen návštěvnost webu, ale také počet dotazů ve vyhledávačích, zásah reklamy, nebo také počet přečtených článků na blogu. Silný příběh se samozřejmě může sám o sobě projevit v podobě stoupajících čísel, v opačném případě však může zase odradit. V obou případech jsou KPI (key performance indicators – klíčové ukazatele výkonnosti) skvělým pomocníkem, jak se jeho předávání daří.

Zdroj: Kofola.cz

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist