Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Začátek roku s Teekanne

15. leden 2021  České nápoje   komentáře (0)  1315 x

Zima v plném proudu a jaro v nedohlednu – náročné období začátku roku si přímo říká o restart, který vám pomůže dostat organismus do formy a náležitě ho posilnit. A přesně proto stojí za to naslouchat svému tělu a zaměřit se na jeho problémy s funkčními čaji od TEEKANNE. Ty totiž dokážou nejen zahřát a zahnat žízeň, ale i pomoct s hubnutím, pročistit organismus nebo srovnat podrážděné trávení.

Začátek roku s TeekanneZačátek roku s Teekanne

Pokud se snažíte dosáhnout své ideální postavy, skvělým pomocníkem vám může být čaj TEEKANNE Štíhlá linie s úžasnou cesmínou paraguayskou. Tato rostlina, nazývána někdy maté, nejen že odbourává tuk při hubnutí, ale navíc i tlumí chuť k jídlu. Tyto ideální vlastnosti doplňuje i máta se svým blahodárným vlivem na střeva a žaludek, stejně jako kořen lékořice. Připravte si pravidelně čaj Štíhlá linie a spolu s pohybem a vhodnou stravou se vytoužený výsledek jistě dostaví.

Pocit vnitřní čistoty a harmonie přináší bylinný Čistící čaj. Hlavní roli v detoxikaci organismu hrají listy kopřivy, které jsou hvězdou všech detoxikačních kúr a při čistícím restartu nesmí u vás doma chybět. V čaji se navíc snoubí i se zeleným čajem. Možná jste tušili, že je plný antioxidantů, navíc ale pomáhá i v boji proti hromadění zbytečného tuku v těle.

S detoxem vám pomůže také funkční čaj Játra a žlučník s věhlasným ostropestřcem mariánským, nejlepší přírodní bylinkou pro zdravá játra. Právě v játrech se totiž odbourávají nepotřebné a toxické látky, které se nám do těla dostávají z jídla i okolního prostředí, a jejich regenerace je nutná pro zdraví celého těla. Pro zažívání bez nadýmání čaj obsahuje i fenykl a smetanku lékařskou.

Bezproblémové trávení můžete nastolit díky čaji Žaludek a střeva. Název mluví sám za sebe: vrátit přecitlivělý žaludek do normálu dokáže aromatická máta a blahodárný heřmánek, stejně jako pikantní skořice. Tato trojice přírodnin má navíc značný vliv i na střeva, a tak vám tento čaj od TEEKANNE pomůže do těla vnést ztracenou a tolik vytouženou pohodu a balanc.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist