Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Začátek roku s Teekanne

15. leden 2021  České nápoje   komentáře (0)  962 x

Zima v plném proudu a jaro v nedohlednu – náročné období začátku roku si přímo říká o restart, který vám pomůže dostat organismus do formy a náležitě ho posilnit. A přesně proto stojí za to naslouchat svému tělu a zaměřit se na jeho problémy s funkčními čaji od TEEKANNE. Ty totiž dokážou nejen zahřát a zahnat žízeň, ale i pomoct s hubnutím, pročistit organismus nebo srovnat podrážděné trávení.

Začátek roku s TeekanneZačátek roku s Teekanne

Pokud se snažíte dosáhnout své ideální postavy, skvělým pomocníkem vám může být čaj TEEKANNE Štíhlá linie s úžasnou cesmínou paraguayskou. Tato rostlina, nazývána někdy maté, nejen že odbourává tuk při hubnutí, ale navíc i tlumí chuť k jídlu. Tyto ideální vlastnosti doplňuje i máta se svým blahodárným vlivem na střeva a žaludek, stejně jako kořen lékořice. Připravte si pravidelně čaj Štíhlá linie a spolu s pohybem a vhodnou stravou se vytoužený výsledek jistě dostaví.

Pocit vnitřní čistoty a harmonie přináší bylinný Čistící čaj. Hlavní roli v detoxikaci organismu hrají listy kopřivy, které jsou hvězdou všech detoxikačních kúr a při čistícím restartu nesmí u vás doma chybět. V čaji se navíc snoubí i se zeleným čajem. Možná jste tušili, že je plný antioxidantů, navíc ale pomáhá i v boji proti hromadění zbytečného tuku v těle.

S detoxem vám pomůže také funkční čaj Játra a žlučník s věhlasným ostropestřcem mariánským, nejlepší přírodní bylinkou pro zdravá játra. Právě v játrech se totiž odbourávají nepotřebné a toxické látky, které se nám do těla dostávají z jídla i okolního prostředí, a jejich regenerace je nutná pro zdraví celého těla. Pro zažívání bez nadýmání čaj obsahuje i fenykl a smetanku lékařskou.

Bezproblémové trávení můžete nastolit díky čaji Žaludek a střeva. Název mluví sám za sebe: vrátit přecitlivělý žaludek do normálu dokáže aromatická máta a blahodárný heřmánek, stejně jako pikantní skořice. Tato trojice přírodnin má navíc značný vliv i na střeva, a tak vám tento čaj od TEEKANNE pomůže do těla vnést ztracenou a tolik vytouženou pohodu a balanc.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist