Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Zázvorové čaje Teekanne

12. prosinec 2019  České nápoje   komentáře (0)  674 x

Také své zdraví rádi svěřujete do péče zázvoru? V zimě dokáže prohřát zkřehlé tělo a současně je výbornou prevencí proti nachlazení a chřipce. Posílit v náročném období svou imunitu můžete i díky několika druhům zázvorových čajů od společnosti TEEKANNE, s nimiž si užijete jeho nezaměnitelnou chuť v nejrůznějších důmyslných kombinacích.

Zázvorové čaje TeekanneZázvorové čaje Teekanne

Pozitivní sílu vám zázvor dodá například v harmonickém spojení s povzbuzujícím zeleným čajem, a to buď s tóny citronu TEEKANNE Green Tea Ginger & Lemon nebo s exotickým mangem v čaji TEEKANNE Green Tea Ginger & Mango. Spolu s výhodami zázvoru tak získáte i další zdravé benefity, které nabízí zelený čaj. Ten obsahuje vysoké množství prospěšných flavonoidů, které chrání organismus před nebezpečnými volnými radikály. Ty se nám do těla dostávají vlivem civilizačních faktorů a kromě celkového stárnutí organismu i kornatění tepen způsobují bohužel i vznik rakoviny. Vědecké studie však potvrdily, že právě pravidelným pitím zeleného čaje se snižuje riziko vzniku určitých typů rakoviny i nebezpečných srdečních chorob.

Kdo nepatří mezi fanoušky zeleného čaje, může sáhnout po čaji TEEKANNE Ginger & Lemon, kterému vládne pouze výrazný citron a pikantní zázvor, nebo ochutnat jedinečné spojení kořeněného zázvoru a zlatavé kurkumy v čaji TEEKANNE Ginger & Curcuma. Orientální kurkuma oslňuje nejen svou zlatavou barvou, ale i účinky, které má na lidské tělo. Kurkuma, stejně jako zázvor, patří k mistrům v boji proti zánětům, posiluje obranyschopnost proti virům a bakteriím a díky antioxidantům podporuje i správnou činnost mozku. Tento zlatý východní elixír chutná obzvlášť skvěle s medem a s citronem.

  • TEEKANNE Green Tea Ginger & Lemon je k dostání za cenu 41,30,-
  • TEEKANNE Green Tea Ginger & Mango je k dostání za cenu 41,30,-
  • TEEKANNE Ginger & Lemon je k dostání za cenu 48,70,-
  • TEEKANNE Ginger & Curcuma je k dostání za cenu 48,70,-

Objevte i další chutě čajů Teekanne nebo vyzkoušejte čajové recepty. Pro více informací a tipů navštivte www.teekanne.cz.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist