Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Zázvorové čaje Teekanne

12. prosinec 2019  České nápoje   komentáře (0)  1520 x

Také své zdraví rádi svěřujete do péče zázvoru? V zimě dokáže prohřát zkřehlé tělo a současně je výbornou prevencí proti nachlazení a chřipce. Posílit v náročném období svou imunitu můžete i díky několika druhům zázvorových čajů od společnosti TEEKANNE, s nimiž si užijete jeho nezaměnitelnou chuť v nejrůznějších důmyslných kombinacích.

Zázvorové čaje TeekanneZázvorové čaje Teekanne

Pozitivní sílu vám zázvor dodá například v harmonickém spojení s povzbuzujícím zeleným čajem, a to buď s tóny citronu TEEKANNE Green Tea Ginger & Lemon nebo s exotickým mangem v čaji TEEKANNE Green Tea Ginger & Mango. Spolu s výhodami zázvoru tak získáte i další zdravé benefity, které nabízí zelený čaj. Ten obsahuje vysoké množství prospěšných flavonoidů, které chrání organismus před nebezpečnými volnými radikály. Ty se nám do těla dostávají vlivem civilizačních faktorů a kromě celkového stárnutí organismu i kornatění tepen způsobují bohužel i vznik rakoviny. Vědecké studie však potvrdily, že právě pravidelným pitím zeleného čaje se snižuje riziko vzniku určitých typů rakoviny i nebezpečných srdečních chorob.

Kdo nepatří mezi fanoušky zeleného čaje, může sáhnout po čaji TEEKANNE Ginger & Lemon, kterému vládne pouze výrazný citron a pikantní zázvor, nebo ochutnat jedinečné spojení kořeněného zázvoru a zlatavé kurkumy v čaji TEEKANNE Ginger & Curcuma. Orientální kurkuma oslňuje nejen svou zlatavou barvou, ale i účinky, které má na lidské tělo. Kurkuma, stejně jako zázvor, patří k mistrům v boji proti zánětům, posiluje obranyschopnost proti virům a bakteriím a díky antioxidantům podporuje i správnou činnost mozku. Tento zlatý východní elixír chutná obzvlášť skvěle s medem a s citronem.

  • TEEKANNE Green Tea Ginger & Lemon je k dostání za cenu 41,30,-
  • TEEKANNE Green Tea Ginger & Mango je k dostání za cenu 41,30,-
  • TEEKANNE Ginger & Lemon je k dostání za cenu 48,70,-
  • TEEKANNE Ginger & Curcuma je k dostání za cenu 48,70,-

Objevte i další chutě čajů Teekanne nebo vyzkoušejte čajové recepty. Pro více informací a tipů navštivte www.teekanne.cz.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist