Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Zelené čaje Oi Cha najdete brzy v marketech Walmart

15. srpen 2019  České nápoje   komentáře (0)  1096 x

Firma ITO EN (North America) INC., globální jednička v prodeji zeleného čaje a inovativních zdravých nápojů, dnes oznámila, že její značka zeleného čaje Oi Ocha k okamžité konzumaci, bude již brzy k dispozici v marketech Walmart po celé zemi.

Zelené čaje Oi Cha najdete brzy v marketech WalmartZelené čaje Oi Cha najdete brzy v marketech Walmart

Od října 2019 firma ITO EN dá do prodeje prémiovou značku japonského zeleného čaje Oi Ocha ve dvou neslazených příchutích a jasmínový zelený čaj (Jasmine Green Tea), který je oblíbený zelený čaj s výtažky jasmínových květů.

Tyto čaje, které získaly řadu ocenění, jsou velmi oblíbené pro svou přirozeně jemnou chuť a firma ITO EN je vyrábí svým vlastním výrobním postupem, s využitím celých čajových lístků, bez přidání umělých přísad, barviv, ochucovadel, prášků či koncentrátů. Pravé a osvěžující čaje mají certifikát, že neobsahuje geneticky upravené složky, jsou plné přírodních čajových antioxidantů ze skupiny katechinů, obsahují vitamín C (kyselinu askorbovou) v přírodní formě a žádné kalorie.

Všechny čaje jsou navíc baleny v recyklovatelných PET lahvích o objemu 0,5 l (16,9 uncí).

“Protože zájem zákazníků o přírodní a zdravé nápoje stále roste, velice nás těší, že můžeme čaje firmy Ito En nabízet zákazníkům v obchodech Walmart po celé zemi,”řekl Jim Hoagland, provozní ředitel firmy ITO EN (North America) INC.

“Vzhledem k tomu, že Walmart reaguje na rostoucí poptávku zákazníků po vysoce kvalitních, přírodních výrobcích, věříme, že naše tradiční neslazené zelené čaje budou pro markety Walmart i jejich zákazníky skvělou volbou.”

Značka Oi Ocha na americkém trhu exponenciálně roste, protože poptávka zákazníků po zdravějších, přírodních nápojích se neustále zvyšuje, a to jak ve specializovaných obchodech, tak v nákupních centrech pro široké masy a v dalších prodejních kanálech zaměřených na potraviny a nápoje.

Partnerství se společností Walmart tak nejen rozšíří povědomí zákazníků o značce firmy ITO EN, ale současně zpřístupní tyto zdravější nápoje širokým masám zákazníků.

Obliba zelených čajů stále roste, protože zákazníci chtějí pít neslazené a zdravé nápoje a čaje Oi Ocha jsou tak skvělým nápojem pro každý den.

Firma ITO EN je známá zejména díky svým skvělým čajům a trvale udržitelným výrobním technologiím, které využívá ve všech svých produktech, které získaly řadu ocenění.

Firma má více než 50. let zkušeností s výrobou čajů a dbá na originalitu a přírodní složení a současně je hlavním tahounem v oblasti inovací na poli čajů a nápojů.

Společnost ITO EN je hrdá na to, že jí časopis FORTUNE zařadil na 18. místo v žebříčku 50. nejlepších firem v oblasti společenského vlivu a ochrany životního prostředí.

Firma také získala ocenění v oblasti trvalé udržitelnosti, za program recyklace použitých čajových lístků, díky kterému vyrábí inovativní produkty s obsahem ekologicky šetrných syntetických pryskyřic.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist