Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Zelené čaje Oi Cha najdete brzy v marketech Walmart

15. srpen 2019  České nápoje   komentáře (0)  754 x

Firma ITO EN (North America) INC., globální jednička v prodeji zeleného čaje a inovativních zdravých nápojů, dnes oznámila, že její značka zeleného čaje Oi Ocha k okamžité konzumaci, bude již brzy k dispozici v marketech Walmart po celé zemi.

Zelené čaje Oi Cha najdete brzy v marketech WalmartZelené čaje Oi Cha najdete brzy v marketech Walmart

Od října 2019 firma ITO EN dá do prodeje prémiovou značku japonského zeleného čaje Oi Ocha ve dvou neslazených příchutích a jasmínový zelený čaj (Jasmine Green Tea), který je oblíbený zelený čaj s výtažky jasmínových květů.

Tyto čaje, které získaly řadu ocenění, jsou velmi oblíbené pro svou přirozeně jemnou chuť a firma ITO EN je vyrábí svým vlastním výrobním postupem, s využitím celých čajových lístků, bez přidání umělých přísad, barviv, ochucovadel, prášků či koncentrátů. Pravé a osvěžující čaje mají certifikát, že neobsahuje geneticky upravené složky, jsou plné přírodních čajových antioxidantů ze skupiny katechinů, obsahují vitamín C (kyselinu askorbovou) v přírodní formě a žádné kalorie.

Všechny čaje jsou navíc baleny v recyklovatelných PET lahvích o objemu 0,5 l (16,9 uncí).

“Protože zájem zákazníků o přírodní a zdravé nápoje stále roste, velice nás těší, že můžeme čaje firmy Ito En nabízet zákazníkům v obchodech Walmart po celé zemi,”řekl Jim Hoagland, provozní ředitel firmy ITO EN (North America) INC.

“Vzhledem k tomu, že Walmart reaguje na rostoucí poptávku zákazníků po vysoce kvalitních, přírodních výrobcích, věříme, že naše tradiční neslazené zelené čaje budou pro markety Walmart i jejich zákazníky skvělou volbou.”

Značka Oi Ocha na americkém trhu exponenciálně roste, protože poptávka zákazníků po zdravějších, přírodních nápojích se neustále zvyšuje, a to jak ve specializovaných obchodech, tak v nákupních centrech pro široké masy a v dalších prodejních kanálech zaměřených na potraviny a nápoje.

Partnerství se společností Walmart tak nejen rozšíří povědomí zákazníků o značce firmy ITO EN, ale současně zpřístupní tyto zdravější nápoje širokým masám zákazníků.

Obliba zelených čajů stále roste, protože zákazníci chtějí pít neslazené a zdravé nápoje a čaje Oi Ocha jsou tak skvělým nápojem pro každý den.

Firma ITO EN je známá zejména díky svým skvělým čajům a trvale udržitelným výrobním technologiím, které využívá ve všech svých produktech, které získaly řadu ocenění.

Firma má více než 50. let zkušeností s výrobou čajů a dbá na originalitu a přírodní složení a současně je hlavním tahounem v oblasti inovací na poli čajů a nápojů.

Společnost ITO EN je hrdá na to, že jí časopis FORTUNE zařadil na 18. místo v žebříčku 50. nejlepších firem v oblasti společenského vlivu a ochrany životního prostředí.

Firma také získala ocenění v oblasti trvalé udržitelnosti, za program recyklace použitých čajových lístků, díky kterému vyrábí inovativní produkty s obsahem ekologicky šetrných syntetických pryskyřic.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist