Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Cesta kávy od LOR Professional

9. červen 2022  České nápoje   komentáře (0)  429 x

Káva je celosvětově nejoblíbenějším nápojem, denně se jí vypijí přibližně dvě miliardy šálků. Provází nás během celého dne a představuje tak i podstatnou součást hotelového podnikání. Cílem hotelů je poskytnout hostům odpočinek a pohodlí, často i prostor pro schůzky a pracovní jednání. Ruku v ruce se snahou uspokojit přání svých hostů jde snaha odlišit se a zaujmout a stoupají tendence rozšiřovat a zatraktivnit svou nabídku. Na poli zajištění nadstandardního kávového servisu svým hostům je v tomto ohledu zásadní mít spolehlivého kávového partnera. Prvotřídní kávu i nadstandardní servis spojuje nový koncept značky L’OR Professional, označovaný také jako „Cesta kávy“.

Cesta kávy od LOR ProfessionalCesta kávy od LOR Professional

Cesta kávy

L'OR Professional představuje nový ucelený kávový koncept pro hotely, „Cestu kávy“. Umožňuje hotelům zprostředkovat pro své hosty kávový zážitek nejvyšší kvality od ranního šálku až po večerní kávový drink. „Cesta kávy L’OR Professional zahrnuje aromatickou, čerstvě namletou zrnkovou kávou během snídaně, možnost vychutnat si lahodnou kávu z kapslového kávovaru v soukromí pokojů po odpoledním návratu ze schůzek nebo poznávání města, šálek kávy po večeři v hotelové restauraci i kávový koktejl v lobby baru,“ popisuje Lumír Františák, Sales Manager společnosti JDE Professional, která značku L’OR Professional uvedla na trh. „Pokud hotel disponuje zázemím pro pořádání konferencí, je třeba myslet na rychlý refreshment pro jejich účastníky. Během coffee breaku je optimální náš profesionální kapslový systém Suprême s profesionálními disky, se kterými si hosté jedním dotykem připraví bezkonkurenční kávu,“ doplňuje Lumír Františák.

Správný kávovar i výběr kávy

Kávoví specialisté připraví řešení na míru potřebám konkrétního hotelu a přáním jeho hostů. Inovativní kávový koncept L‘OR Professional zahrnuje zapůjčení všech kávovarů zdarma, včetně jejich rychlého servisu. Pro každou situaci je ideální jiný kávovar. Během snídaní, kdy je třeba obsloužit velký počet lidí najednou, je vhodný profesionální automatický kávovar, který v případě potřeby hosté dokážou obsluhovat i sami. Během dne je perfektním partnerem hotelových baristů pákový kávovar. „Hotelové zákazníky nabídka kvalitní kávy potěší a často je i velkým plusovým bodem, který si z návštěvy milovníci kávy zapamatují. S každým hotelovým zařízením ladíme konkrétní nabídku kávových zrn na míru jejich přání, obecně lze ale říct, že během poslední doby je nejoblíbenější volbou směs Arabiky a Robusty L'OR Professional Intense, která obsahuje nejen kvalitní kávová zrna, ale je upražena tak, aby chutnala jako espresso z italské kavárny, “ popisuje Sales Manager JDE Professional. Káva na hotelových pokojích je hostům dostupná obvykle ve formě kapslí. „Kapslové kávovary se vyznačují velice jednoduchou obsluhou. Zároveň však dokážou připravit lahodnou kávu, na které si hosté opravdu pochutnají. Standardně doporučujeme do nabídky kapslí zahrnout variantu pro přípravu espressa, např. Ristretto s výraznou intenzitou (11), nebo jednu z našich jednodruhových kávových směsí, které pocházejí z jedné lokality, např. Papua-Nová Guinea, Colombia. Pro přípravu lunga doporučujeme směs Estremo (10). Celou nabídku doplňuje i kolekce čajů, kávovary dokážou samozřejmě i ohřát vodu na čaj,“ doplňuje Lumír Františák.

Rozmazlovat své hosty

Nabídka kvalitní kávy podle přání hostů během celého dne se do budoucna zřejmě stane standardem. Hotely chtějí své hosty hýčkat a poskytnout jim dokonalý servis v každém ohledu. „Káva je podstatnou součástí dne většiny lidí, chceme proto našim hostům zajistit její dostupnost v každém okamžiku a při každé příležitosti,“ říká Josef Neufus, ředitel Le Palais Art Hotelu Prague. „S naším kávovým partnerem, L’OR Professional, jsme vyladili vše tak, aby měli naši hosté perfektní kávu i čaj k dispozici ráno u snídaně i během dne na svých pokojích. Konzultovali jsme rovněž nabídku v lobby baru, aby byla atraktivní a uspokojovala přání našich hostů. Aktuálně jsme například do našeho menu zařadili dva trendy kávové drinky, které si každý může vychutnat rovněž na terase s krásným výhledem na Prahu,“ dodává.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

2 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist