Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Domácí barista od Sage

8. leden 2021  České nápoje   komentáře (0)  1129 x

Chybí Vám voňavé kávové rituály z oblíbené kavárny? Pravé italské espresso, ranní cappuccino, odpolední caffé latte a mnoho dalších specialit si můžete dopřát kdykoliv. Aby celý proces k lahodnému nápoji byl jednoduchý a snadný, doporučujeme profesionální automatické pákové espresso Sage BES990 The Oracle Touch. V pohodlí a bezpečí domova připraví kávu jako profesionální barista.

Domácí barista od SageDomácí barista od Sage

S plně automatickým pákovým kávovarem Sage BES990 Oracle Touch se nemusíte přípravy kávy obávat bez ohledu na to, jak jste šikovní nebo jak málo času na přípravu dokonalého šálku kávy máte. Umí vše, co má umět špičkový barista – kávu umlít, uvařit a dokonale upravit mléko. Stačí si jen jednoduše nastavit na dotykovém displeji, jak silnou kávu si přejete, jakou požadujete strukturu a teplotu mléka. Své vlastní nastavení kávy si můžete uložit a budete si ji pak moci kdykoli připravit stisknutím jediné ikony.

O průběhu přípravy kávy je uživatel informován na dotykovém displeji, jenž umožňuje jednoduché ovládání i nabízí možnost vytvořit a uložit až 8 osobních nastavení oblíbené kávy. A nejen to – rovněž informuje, kdy je třeba provést cyklus čištění, který čistí vnitřní potrubí a proplachuje spařovací hlavu. Zobrazení na displeji zároveň upozorní na nutnost spuštění cyklu odvápnění, které ochrání kávovar před nahromaděním minerálních usazenin a vodního kamene.

Kávovar Oracle Touch je vybaven čtyřmi klíčovými prvky, které ve výsledku znamenají rozdíl mezi běžnou kávou a tou, která uspokojí svojí vyváženou chutí. Je dodáván se sítky, které umožňují přípravu z optimálního množství čerstvě namleté kávy – 19 až 22 gramů – na integrovaném kónickém mlýnku s nastavením hrubosti mletí. Dalším prvkem je využití digitální kontroly teploty, která zamezí teplotním odchylkám a vždy udrží optimální teplotu. Třetím prvkem je ohlídání správného tlaku v pravý čas, který je nezbytný k dosažení dokonalé a vyvážené chuti. Nízkotlaká preinfuze na počátku extrakce umožní, aby mletá káva v sítku částečně nasákla vodu a nabobtnala a voda jen neprotekla prostorem mezi suchými zrnky či po okraji sítka. Zabraňuje tím také vzniku hořkých příchutí v kávě. Posledním klíčovým faktorem je u druhů kávy, jež k přípravě potřebují mléčnou pěnu, vytvoření hedvábně jemné struktury mléčné pěny s mikrobublinkami, kterou zajistí odpovídající tlak v parní trysce, který dokáže proměnit mléko v bohatou mléčnou pěnu, vhodnou třeba i pro přípravu latte art.

Technika latte art, která v překladu znamená mléčné umění, představuje styl lití mléčné pěny do espressa a nabízí nepřeberné množství ornamentů pro zdobení šálku cappuccina. Jedná se o efektní a velmi populární záležitost, která se k nám dostala poměrně nedávno. Pokud se do ní pustíte, budete nezbytně potřebovat šálek dokonalého espressa a správně našlehané mléko, což oboje hravě zajistí Oracle Touch. A pak už to chce jen trpělivost a získání praxe.

Doporučená cena Sage BES990 je 62 990 Kč. Výrobce na model poskytuje prodlouženou záruku na 3 roky.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist