Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Energie v sezónních nápojích ve Starbucks

13. leden 2020  České nápoje   komentáře (0)  1339 x

Pro všechny fanoušky jedinečného kávového aroma a jemné delikátní chuti přicházejí na začátku roku do Starbucks skvělé novinky se světle praženou kávou Blonde Roast. Světlejší pražení kávových zrn zachovává lehkost a jemnost, aniž by nápoj přišel o plnost chuti nebo obsah kofeinu. Přijďte se nastartovat do nového roku do Starbucks a ochutnejte nové Vanilla Bean Blonde Macchiato nebo Roasted Hazelnut Blonde Macchiato.

Energie v sezónních nápojích ve StarbucksEnergie v sezónních nápojích ve Starbucks

Začátek roku se v Starbucks nese ve znamení oblíbené světle pražené kávy Starbucks Blonde Espresso Roast. Ta je výsledkem jemného pražení, které zachovává v kávě jemnost chuti s jemným sladkým podtónem, a doplňuje stálou nabídku Starbucks Signature Espresso Roast, která byla původně představena před více než 40 lety. Starbucks Blonde Espresso Roast vyniká jemností se sladkými citrusovými tóny a delikátním tělem. Tato jedinečná kávová směs byla vytvořena týmem mistrovských mixérů a pražířů a spojuje v sobě kávové boby z latinské Ameriky a východní Afriky pražené tak, aby byla  zvýrazněna jemná sladkost kávy.

Nyní si tuto skvělou kávu můžete vychutnat v sezónních nápojích, které potěší všechny fanoušky jemné chuti v kombinaci s pořádnou dávkou kofeinu. Lahodné Vanilla Bean Blonde Macchiato v sobě spojuje jemnost Blonde Espresso Roast s našlehaným mlékem a příchutí vanilkového lusku s vanilkovou polevou. Fanoušky pražených ořechů potěší Roasted Hazelnut Blonde Macchiato s oříškovou polevou, které dodá tu správnou dávku energie. Shotem Blonde Espresso Roast však můžete vylepšit jakýkoliv ze svých oblíbených nápojů z nabídky Starbucks.

Kromě novinek na bázi Starbucks Blonde Espresso Roast najdete ve všech kavárnách i novou nabídku dezertů, která skvěle doplňuje jemnou kávovou chuť nápojů. Vychutnat si tak můžete dort s lesním ovocem a broskvemi či kokosovou kuličku plněnou bílou čokoládou.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist