Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Festival Kavárny naživo má své vítěze

31. říjen 2017  České nápoje   komentáře (0)  1461 x

V soutěži, ve které se utkalo více než 160 kaváren a která se již tradičně pojí s festivalem Kavárny naživo, jehož čtvrtý ročník proběhl tentokrát v Praze a Ostravě, obdrželi vítězové ceny hned ve čtyřech kategoriích.

Festival Kavárny naživo má své vítězeFestival Kavárny naživo má své vítěze

Během slavnostního závěrečného večera v Atelieru Felix v Ostravě došlo po 20. hodině večer k udělení cen za nejlepší kávu, nejlepší obsluhu, nejlepší interiér a samozřejmě k udělení hlavní ceny za nejlepší kavárnu. Staly se jimi kavárny: za nejlepší kávu CO KAFE (Ostrava), za nejlepší interiér DriveHouse (Praha), Kofi Lab (Ostrava) za nejlepší obsluhu a hlavní cenu, nejlepší kavárnu roku 2017, si již podruhé odnesl podnik Cafedu (Praha). O vítězích rozhodli sami návštěvníci kaváren na základě ankety a profilů jednotlivých podniků, které byly zveřejněny na oficiální internetové adrese festivalu kavarnynazivo.cz.

Do soutěže Kaváren naživo je možné přihlašovat kavárny na základě formuláře, který je umístěn na webových stránkách festivalu. Návštěvníci jednotlivých podniků poté hlasují ve vybraných kategoriích v rámci hvězdičkového hodnocení. Oproti letošnímu roku však další ročník přichází s výraznou změnou koncepce soutěže. O možných vítězích budou moci návštěvníci rozhodovat nejen v průběhu trvání kavárenského festivalu, ale během celého roku.

Festival Kavárny naživo vznikl roku 2014. Probíhá napříč Českou republikou a klade si za cíl navrátit hudbu, poezii, divadlo a výstavy na místa, kam kdysi patřily naprosto přirozeně. Kromě autorských čtení, divadelních představení a hudebních celků, festival také poskytuje prostor tematickým přednáškám a workshopům.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist