Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Jarní novinky ve Starbucks

19. březen 2024  České nápoje   komentáře (0)  251 x

Jaro klepe na dveře a s sebou přináší čas na nová dobrodružství a vytrhnutí se ze zimní rutiny. Starbucks tedy vytahuje z rukávu nové osvěžující ledové nápoje - Iced Oat Shaken Espresso. Užijte si tyto nové pochoutky, které díky mistrovství našich baristů a jedinečné kombinaci chutí slibují nezapomenutelný zážitek. Nejvyšší čas vstoupit do jarní sezony!

Jarní novinky ve StarbucksJarní novinky ve Starbucks

Novinkou je Iced Toasted Vanilla Oat Shaken Espresso spojující jemnou kávu Blonde Roast s ovesným nápojem, ledem a Toasted Vanilla sirupem pro jedinečný zážitek. Mňam!
Je libo oříšková chuť? V to případě ochutnej Iced Caramelised Macadamia Oat Shaken Espresso, která kromě kávy Blonde Roast a ovesného nápoje obsahuje i sirup s karamelizovanými makadamovými ořechy.

Starbucks už dlouho nabízí širokou škálu rostlinných alternativ, včetně ovesného, sójového, mandlového a kokosového nápoje, které jsou navíc zdarma dostupné ve všech našich kavárnách po celé České republice.

A co horký nápoj? Určitě si pochutnejte na Caramelised Macadamia Oat Latte, který zdobí jemné tóny makadamového ořechu a karamelu doplněné posypem s karamelizovanou makadamovou příchutí. Nové příchutě jsou vytvořené tak, aby dokonale ladily s ovesným nápojem a doplnily chuť Starbucks Signature Espresso® Roast, tmavě praženého espressa s bohatým a oříškovým profilem. A samozřejmě, i tento nápoj je zcela rostlinný.

Ať už jsi doma nebo v práci, oblíbené kávové pochoutky, dezerty nebo sendviče z nabídky Starbucks si můžete snadno objednat prostřednictvím služeb Wolt, Bolt Food nebo foodora. Jaro je tu, a s ním i naše oblíbené Cold Brew a osvěžující Refresha nápoje.

Zdroj: Tisková informace

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist