Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Káva stiskem jednoho tlačítka

31. říjen 2016  České nápoje   komentáře (0)  1979 x

Novým trendem je instalovat automaty na kávu do kanceláří a to zejména u malých a středních firem. Mít kávovar s kvalitní kávou je výhoda nejen pro zaměstnance, ale i vedení a obchodní partnery. Kávu do kanceláří vám poskytne firma Nápojová ambulance.

Ilustrační fotoIlustrační foto

Přístroje na kávu do kanceláří

Nejčastějším požadavkem při pořízení přístrojů na kávu do kanceláří je, aby bylo možno si chutné presso, laté či capuccino vyrobit stisknutím jednoho tlačítka. Správně zvolený kávovar zvládne jednodušší i nadstandardní funkce a za pár minut se díky stisku jediného tlačítka můžete těšit na lahodný nápoj. Nápojová ambulance nabízí širokou nabídku přístrojů na výrobu dobré kávy.

Kávu do kanceláří

V případě, že chcete kávu do kanceláří prostřednictvím kávovaru, nebojte se klidně profesionálního řešení. Automatický kávovar ušetří mnoho času, je velmi jednoduchý na obsluhu. Díky široké škále produktů si můžete vybrat libovolný nápoj, ovládání je zpravidla pomocí digitálního displeje. Snadno si tak navolíte, co potřebujete. Do kanceláře lze zvolit také pákové kávovary, pokud chcete chutnou kávu do kanceláří. Vaši zaměstnanci ocení snadnou obsluhu i údržbu přístroje. Dráž vyjde kávovar na kávové kapsle, nicméně obsluha a údržba jsou stejně snadné. Provoz je v přepočtu na jeden šálek poměrně drahý, ale lze zakoupit i energeticky úsporné modely, které mají velmi nízkou spotřebu energie díky rychlému zahřátí přístroje.

Kávu do kanceláří můžete vyřešit také automaty na kávu, které jsou velmi moderní a umožní vybrat si z celé řady nápojů. Nemusíte zůstat jen u klasického turka, ale dopřát si například horkou čokoládu, krémové kapučíno nebo jiné oblíbené nápoje.

Káva do kanceláře navodí na pracovišti příjemnou atmosféru, zlepší prostředí, usnadní zaměstnancům přístup ke kávě, aniž by museli odcházet do vzdálené kavárny či restaurace na šálek kávy. Jde o zajímavý benefit, který vaši pracovníci ocení.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist