Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Kávový zážitek s LOR Professional

4. říjen 2021  České nápoje   komentáře (0)  1493 x

Osobitá a elegantní značka L'OR, která nabízí výhradně prvotřídní kávu, vznikla ve Francii v roce 1992. Díky kávě bezkonkurenční kvality, pražené tradiční metodou pro přípravu italského espressa, si získala ve světě velkou oblibu. Na český trh nyní kromě stávající maloobchodní řady přichází i s řadou kávy pro profesionální použití – L´OR Professional, zahrnující koncept čerstvě mleté zrnkové kávy a prémiový kapslový koncept L'OR Suprême.

Kávový zážitek s LOR ProfessionalKávový zážitek s LOR Professional

Zrnková káva L´OR Professional

Káva L'OR Professional se vyznačuje tmavším pražením pro přípravu tradičního italského espressa. Každá profesionální směs je unikátní, namíchaná z výběrových zrn Arabiky nebo Robusty. Pro milovníky ovocných a citrusových tónů nabízí zrnkovou kávu 100% Bio Arabiku Splendide. Káva je pěstována udržitelným způsobem a je certifikována UTZ, případně v Bio kvalitě. Každý den si tak můžete bez starosti vychutnat čerstvě namletou zrnkovou kávu L'OR Professional, připravenou na profi kávovarech nové generace.

Profesionální kávové disky L´OR Suprême

Čerstvá káva, ukrytá v hliníkových discích, provoní vaši kancelář opojným aroma kávy té nejvyšší kvality. Kávové disky L´OR Suprême uspokojí i ty nejnáročnější konzumenty, ať už preferujete espresso či mléčné varianty. Na výběr máte ze šesti různých směsí 100% Arabiky, vytvořených kávovými profesionály.

Perfektní kávové řešení pro B2B segment

L'OR Professional zahrnuje kompletní kávové řešení pro kanceláře, kavárny, hotely a ostatní segmenty. Pro kanceláře nabízí flexibilní řešení kávy od 30 zaměstnanců až po tisíce, zahrnuje široké portfolio profi kávovarů, včetně platebních terminálů. Pro hotely je výhodné, že pod jednou značkou kávy dokáže vybavit každou hotelovou část, přesně podle potřeb daného provozu (pro lobby bar je ideální pákový kávovar se zrnkovou kávou, do hotelového pokoje se nejlépe hodí kapslový koncept Mini L'OR, a kávu pro konference zajistí bez problémů profesionální kapslový koncept L´OR Suprême).

Novou řadu L´OR Professional si chválí i Štěpánka Janušová, Office Managerka Nutricia Danone: „Od L´OR Professional máme nově v kanceláři kávovar Soul se dvěma mlýnky, čokoládou a unikátním systémem šlehání mléka. Každé ráno spěcháme do práce na dokonalé našlehané cappuccino.“

Skvělá káva, luxusní design a naprostá bezstarostnost

Kromě výtečné kávy služba L´OR Professional zahrnuje i nabídku profesionálních hi-tech kávovarů, které jsou k zapůjčení zdarma. Tým nadšených profesionálů pomůže s výběrem vhodného kávovaru a nabídne i ochutnávku různých směsí kávy, aby si zaměstnanci mohli vybrat dle svých chuťových preferencí.  Komplexní kávový servis rovněž nabízí i bezplatné služby technika, který se stará o opravu či výměnu kávovaru.

Designové kávové koutky

Současným trendem je vytvoření „mini kavárny“ v kanceláři. Tým L´OR Professional proto pomáhá svým klientům také s návrhem a dekorováním kávového koutku, výběrem vhodného přístroje, a dokonce i s plánem přívodů vody, elektřiny a odpadu.

Zdroj: Tiskový materiál

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

2 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist