Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

L’OR Espresso Sublime

5. duben 2023  České nápoje   komentáře (0)  1149 x

Značka prémiové kávy L’OR Professional uvedla na trh novinku L’OR Espresso Sublime. Unikátní středně pražená směs 100% Arabiky je uchovávaná ve formě velké plechovky ze speciálního materiálu s těsným uzávěrem. Nasazuje se přímo na mlýnek a tím je dlouhodobě, tedy bez závislosti na rychlosti spotřeby zrn, zajištěna její stálá kvalita a skvělá chuť. L’OR Espresso Sublime je určený pro profesionální provozovny – do kaváren, restaurací nebo lobby bary hotelů.

L’OR Espresso SublimeL’OR Espresso Sublime

Eliminace nepřátel kávových zrn

Na výsledné chuti kávy se podílí mnoho faktorů a udržení kvality zrn je jedním ze zásadních. Správné skladování zrn pomáhá zachovat jejich vlastnosti, prodloužit čerstvost a tím tak zajistit prvotřídní chuť kávy. Největšími nepřáteli kávových zrn jsou vzduch a vlhkost. Pokud jsou zrna při špatně zvoleném skladování vystavena jejich působení, může se to neblaze projevit na chuti i aroma kávy. L’OR Professional proto uvádí novinku, která je proti působení těchto vlivů odolná. L’OR Espresso Sublime je k dostání v podobě 3 kg plechovky, která díky speciálnímu materiálu a uzávěru udržuje kávu čerstvou po dlouhou dobu. Plechovka se nasazuje přímo na profesionální kávový mlýnek, čímž je zajištěno, že vzduch i vlhkost nemohou proniknout dovnitř a top kvalita kávy zůstává nezměněná bez ohledu na to, jak dlouho trvá balení vypotřebovat.

Elegantní a udržitelná

Design plechovky L’OR Espresso Sublime byl navržen tak, aby podtrhl exkluzivitu kávových zrn, které obsahuje, a byl i ozdobou provozovny, kde je umístěn. Plechovka je vyrobená z hliníku s nízkou hustotou a je 100% recyklovatelná. Kávová zrna L’OR Espresso Sublime mají certifikovaný původ a jsou pěstovaná v souladu s udržitelným přístupem.

Harmonická chuť

Kávová zrna použitá pro L’OR Espresso Sublime pocházejí z oblasti Mandheling ze Sumatry (Indonésie). Tamní sopečná půda a tropické klima dávají kávě unikátní exotickou a zemitou chuť. L’OR kávoví mistři vybrali nejlepší zrna a vytvořili středně pražený blend, harmonický, se zajímavými a nečekanými detaily. Potěší jemnými acidními a ovocnými tóny kakaa, lískových oříšků a sušených meruněk.

Více informací na www.jdeprofessional.cz

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist