Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Leden ve Starbucks

11. leden 2022  České nápoje   komentáře (0)  551 x

Nový rok přináší nové začátky! Vyzkoušejte i vy něco nového a ochutnejte ve Starbucks speciality připravené pouze z rostlinných surovin. Zimní nabídka je jich plná!

Leden ve StarbucksLeden ve Starbucks

Není vám lhostejná budoucnost naší planety? Potraviny rostlinného původu jsou z hlediska uhlíkové stopy a dopadu na životní prostředí výrazně příznivější než potraviny původu živočišného. Leden jsme proto v kavárnách Starbucks zasvětili rostlinným dobrotám. Vyhlašujeme Veganuary, měsíc věnovaný rostlinným specialitám a zdraví naší planety!

Rostlinné alternativy mléka tentokrát přicházejí v mimořádně atraktivní podobě ovesného latté, které si můžete dopřát hned ve třech variantách. Strawberry & Vanilla Oat Latte kombinuje kávu se ovocnou chutí jahod, jemnými tóny vanilky a bohatou porcí sametové pěny s růžovým jahodovým toppingem. Nastartuje váš den pořádnou dávkou svěžesti!

Honey & Hazelnut Oat Latte představuje nebeské spojení květové sladkosti medu a zemité chuti lískových oříšků, nechybí nadýchaná pěna a zlatý medový posyp. Trojici doplňuje Dark Cocoa & Orange Latte, rafinované prolnutí bohatých tónů tmavé čokolády a pikantního pomeranče, ozdobené lahodnou pěnou a čokoládovo-pomerančovým toppingem.

Základem všech tří variant je světle pražená káva Starbucks Blonde Roast s přirozeně sladkým nádechem a něžnými citrusovými tóny. Právě tato káva vytváří dokonalou harmonii s jemnou chutí ovesného nápoje. A proč zrovna oves? Ze všech alternativ mléka má nejneutrálnější chuť, která nesoupeří s chutí kávy a je proto nejvhodnějším doplňkem teplých i studených kávových nápojů. Ze všech alternativ je zároveň nejšetrnější k životnímu prostředí, ať už jde o pěstování či zpracování. Nemyslíte, že právě teď je vhodný čas rozšířit své chuťové obzory?

Ovesné latte ale není jedinou rostlinnou hvězdou, kterou ve Starbucks najdete. Veganské speciality najdete i mezi snacky, které zasytí bez pocitu těžkosti. Dáváte-li přednost slaným dobrotám, určitě ochutnejte Sendvič s veganskými nudličkami & rukolou. Pro milovníky sladkého jsou připraveny veganské croissanty s malinovou nebo pomerančovou náplní a veganský jablečný koláč.

Rostlinné alternativy jídel i nápojů na vás čekají v každé kavárně Starbucks, neboť omezení živočišných produktů je jedním k důležitých kroků k udržitelné budoucnosti. Všechny oblíbené kávové nápoje si můžete objednat s rostlinnou alternativou mléka, ať už z důvodu zdravotního, či ekologického. I proto český projekt Rostlinně.cz vyhlásil Starbucks kavárnou s nejlepší dostupností rostlinných produktů.

Až příště zavítáte do Starbucks, odhodlejte se vyzkoušet něco nového! Nechte si svůj oblíbený nápoj připravit s jednou z mléčných alternativ. Doplňte ho veganským sendvičem či croissantem, a užívejte si skvělou chuť i lehkost rostlinné kuchyně.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!



ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist