Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Leden ve Starbucks

11. leden 2022  České nápoje   komentáře (0)  333 x

Nový rok přináší nové začátky! Vyzkoušejte i vy něco nového a ochutnejte ve Starbucks speciality připravené pouze z rostlinných surovin. Zimní nabídka je jich plná!

Leden ve StarbucksLeden ve Starbucks

Není vám lhostejná budoucnost naší planety? Potraviny rostlinného původu jsou z hlediska uhlíkové stopy a dopadu na životní prostředí výrazně příznivější než potraviny původu živočišného. Leden jsme proto v kavárnách Starbucks zasvětili rostlinným dobrotám. Vyhlašujeme Veganuary, měsíc věnovaný rostlinným specialitám a zdraví naší planety!

Rostlinné alternativy mléka tentokrát přicházejí v mimořádně atraktivní podobě ovesného latté, které si můžete dopřát hned ve třech variantách. Strawberry & Vanilla Oat Latte kombinuje kávu se ovocnou chutí jahod, jemnými tóny vanilky a bohatou porcí sametové pěny s růžovým jahodovým toppingem. Nastartuje váš den pořádnou dávkou svěžesti!

Honey & Hazelnut Oat Latte představuje nebeské spojení květové sladkosti medu a zemité chuti lískových oříšků, nechybí nadýchaná pěna a zlatý medový posyp. Trojici doplňuje Dark Cocoa & Orange Latte, rafinované prolnutí bohatých tónů tmavé čokolády a pikantního pomeranče, ozdobené lahodnou pěnou a čokoládovo-pomerančovým toppingem.

Základem všech tří variant je světle pražená káva Starbucks Blonde Roast s přirozeně sladkým nádechem a něžnými citrusovými tóny. Právě tato káva vytváří dokonalou harmonii s jemnou chutí ovesného nápoje. A proč zrovna oves? Ze všech alternativ mléka má nejneutrálnější chuť, která nesoupeří s chutí kávy a je proto nejvhodnějším doplňkem teplých i studených kávových nápojů. Ze všech alternativ je zároveň nejšetrnější k životnímu prostředí, ať už jde o pěstování či zpracování. Nemyslíte, že právě teď je vhodný čas rozšířit své chuťové obzory?

Ovesné latte ale není jedinou rostlinnou hvězdou, kterou ve Starbucks najdete. Veganské speciality najdete i mezi snacky, které zasytí bez pocitu těžkosti. Dáváte-li přednost slaným dobrotám, určitě ochutnejte Sendvič s veganskými nudličkami & rukolou. Pro milovníky sladkého jsou připraveny veganské croissanty s malinovou nebo pomerančovou náplní a veganský jablečný koláč.

Rostlinné alternativy jídel i nápojů na vás čekají v každé kavárně Starbucks, neboť omezení živočišných produktů je jedním k důležitých kroků k udržitelné budoucnosti. Všechny oblíbené kávové nápoje si můžete objednat s rostlinnou alternativou mléka, ať už z důvodu zdravotního, či ekologického. I proto český projekt Rostlinně.cz vyhlásil Starbucks kavárnou s nejlepší dostupností rostlinných produktů.

Až příště zavítáte do Starbucks, odhodlejte se vyzkoušet něco nového! Nechte si svůj oblíbený nápoj připravit s jednou z mléčných alternativ. Doplňte ho veganským sendvičem či croissantem, a užívejte si skvělou chuť i lehkost rostlinné kuchyně.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist